Značka pro šicí stroje Lucznik přináší novinku na český trh – šicí stroj Lucznik 2011 Kinga. Tento nový šicí stroj je určen pro běžné šití a opravy oděvů v domácnosti.

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga je mechanický šicí stroj určený pro domácí šití. Velkou výhodou šicích strojů Lucznik je použití kovových součástek v šicím mechanismu stroje, což zaručuje delší životnost. Kovová kostra značí větší stabilitu stroje při šití.

Zajímá vás, jakou výbavu má šicí stroj Kinga?

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga nabízí 27 šicích programů, z toho 24 typů stehů. Mezi stehy jistě naleznete základní, pružné, overlockové i vyšívací stehy. Ve stroji je použit kovový kyvný CB chapač a má i volné rameno, které usnadní šití obtížných tvarů, například rukávů či nohavic. Lucznik Kinga umožňuje regulaci rychlosti šití pomocí šlapátka, regulaci přítlaku patky i šití dvojjehlou. Tento šicí stroj je určen pro šití lehkého i středně těžkého materiálu jako je tvíd nebo plátno. Lucznik Kinga šije knoflíkovou dírku ve 4 krocích a má možnost plynulé regulace délky stehu od 0 do 4 mm. Samozřejmostí u tohoto šicího stroje je navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím po jejím naplnění.

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga má zajímavý moderní design v podobě růžovo-šedých koleček, které připomínají lízátko. V pravém rohu stroje naleznete tmavě modré logo značky Lucznik. Tento šicí stroj plní skvěle svou funkci a navíc může být i hezkou ozdobou interiéru v případě, že stroj máte stále na viditelném místě. Velmi zajímavý je i šicí stroj Lucznik 2016 Lidia, který je posetý barevnými motýlky.

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga

Šicí stroj Lucznik 2011 Kinga

U šicího stroje Lucznik Kinga naleznete standardní příslušenství, které je nutné pro zahájení šití. Mezi toto příslušenství patří: standardní patka, cívky 3 ks, sada jehel, patka na přišívání knoflíků, patka pro šití knoflíkových dírek, patka pro přišívání zipů, šlapátko, český návod a další.

Poslední dobou se na internetu množí prodejci, kteří prodávají šicí stroje z tzv. černého dovozu, lákající zákazníky na nížší cenu. U těchto šicích strojů nebývá český návod a pozdější uplatnění reklamace a případné záruční opravy nejsou zaručeny! Z tohoto důvodu je lepší nakupovat šicí stroje jen u oficiálních prodejců!

Více informací

Další šicí stroje Lucznik nabízí internetový obchod Ráj šití.cz, který se specializuje na prodej šicích strojů, overlocků, příslušenství a dalších potřeb pro domácí šití. Ráj šití.cz nabízí jako jediný více než 12 různých značek pro šicí stroje a overlocky na českém internetu. Samozřejmostí jsou nadstandardní služby spojené s poradenstvím pro výběr šicího stroje podle požadavků zákazníka.