Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II + DÁREK slouží pro domácí šití. Tento šicí stroj má 36 šicích programů, kovové součástky v šicím mechanismu stroje, celokovový kyvný CB chapač a volné rameno pro snadné šití manžet, rukávů či nohavic. Šicí stroj je dodáván spolu se šicí soupravou k šicímu stroji jako dárek zdarma.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II umožňuje narozdíl od jiných šicích strojů v této cenové kategorii plynulou regulaci délky i šířky stehu. Tento šicí stroj má velmi zajímavou výbavu, která obsahuje vše, co je potřeba pro běžné domácí šití. Například automatický navlékač jehly, regulovatelný přítlak patky v závislosti na tloušťce látky či vysoké zvednutí patky umožňující šití více vrstev materiálu a poloautomatické šití knoflíkové dírky ve 4-krocích. Pro šití originálních ozdobných stehů, či pro částečnou náhradu prádlového (spodem krycího) stehu, lze na šicím stroji Lucznik 2005 Amelia II šít dvojjehlou. Šicí stroj dále nabízí overlockové stehy, elastický steh, slepý steh a další druhy stehů.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.

Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.

Jako dárek k nákupu šicího stroje Lucznik 2005 Amelia II, je dodávána šicí souprava v hodnotě 299,- Kč zdarma.

Tato šicí souprava obsahuje 16 ks již navinutých plastových cívek pro šicí stroj Lucznik, 16 ks špulek nití ve stejných barvách, 1x nůžky , 1x metr , 6x druky, 32 ks jehel , 1x náprstek, 3x spínací špendlík , 6x špendlík , 3x černý knoflík , 3x bílý knoflík , 1x patentní navlékač niti

 

K šicímu stroji je dodáváno standardní příslušenství, které zahrnuje sadu tří jehel, tři cívky, nožní spouštěč, šroubovák, párač a další díly. Šicí stroj má šicí mechanismus z kovových částí a tělo stroje je vyrobeno z hliníkového korpusu. Pouze vnější části stroje jsou plastové. Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny funkční části stroje, je šicí stroj Lucznik Amelia odolnější a má delší životnost.

Více informací o šicím stroji na stránce Šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II.