Už znáte novinku z dílny Janome? Šicí stroj Juno E 1015 je jednoduchý šicí stroj v nízké cenové relaci vhodný pro běžné opravy v domácnosti. Jedná se o stroj s velmi výhodným poměrem ceny a počtu funkcí. Za svou cenu nabízí overlockové stehy i regulaci délky stehu!

Šicí stroje Juno E 1015 jsou mechanické šicí stroje pro domácnost s overlockovými stehy. Tento šicí stroj byl vyroben pod záštitou značky Janome a vyniká velmi výhodným poměrem ceny a počtu funkcí. Se svými 15 druhy stehů, které obsahují stehy
pružné, overlockové i stehy pro patchwork a quilting, můžete vytvořit téměř cokoliv. Velmi jednoduché ovládání stroje je vhodné i pro úplné začátečníky. Ve stroji byl použit systém kyvného CB chapače, cívka se tedy vkládá vertikálně do chapače. Knoflíkovou dírku stroj obšívá ve 4 krocích. Dále stroj umožňuje regulaci délky stehu a napětí horní nitě. Pomocí zmáčknutí pátky zpětného šití šije stroj zpět pro zapošití. Spodní nit si jednoduše navinete na cívku pomocí automatického navíjení.

Šicí stroj Janome Juno E1015

Šicí stroj Janome Juno E1015

V základní výbavě v ceně stroje naleznete navíc patku pro slepý steh, patku pro rovné šití, zipovou patku a patku na obšívání knoflíkových dírek.

Více informací naleznete v sekci šicí stroje Janome.