Už znáte novinku z dílny Janome? Šicí stroj Juno E 1015 je jednoduchý šicí stroj v nízké cenové relaci vhodný pro běžné opravy v domácnosti. Jedná se o stroj s velmi výhodným poměrem ceny a počtu funkcí. Za svou cenu nabízí overlockové stehy i regulaci délky stehu!

Šicí stroje Juno E 1015 jsou mechanické šicí stroje pro domácnost s overlockovými stehy. Tento šicí stroj byl vyroben pod záštitou značky Janome a vyniká velmi výhodným poměrem ceny a počtu funkcí. Se svými 15 druhy stehů, které obsahují stehy
pružné, overlockové i stehy pro patchwork a quilting, můžete vytvořit téměř cokoliv. Velmi jednoduché ovládání stroje je vhodné i pro úplné začátečníky. Ve stroji byl použit systém kyvného CB chapače, cívka se tedy vkládá vertikálně do chapače. Knoflíkovou dírku stroj obšívá ve 4 krocích. Dále stroj umožňuje regulaci délky stehu a napětí horní nitě. Pomocí zmáčknutí pátky zpětného šití šije stroj zpět pro zapošití. Spodní nit si jednoduše navinete na cívku pomocí automatického navíjení.

V základní výbavě v ceně stroje naleznete navíc patku pro slepý steh, patku pro rovné šití, zipovou patku a patku na obšívání knoflíkových dírek.

Více informací naleznete v sekci šicí stroje Janome.