Tato nová špička na vrcholu pomyslné pyramidy dostupných domácích šicích strojů značky Janome přináší to nejlepší pro patchwork a quilting. Šicí stroje Janome Horizon MC 8900 QCP mají 270 šicích programů s možností vyšívání monogramů, automatický odstřih niti i kolenní páku!

Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP je novinka od značky Janome, na kterou se dlouho čekalo. Tento nový robustní model Janome má za předchůdce šicí stroj Janome Horizon 7700 QCP představuje skvělého funkcemi nabitého pomocníka konstruovaného pro co nejpohodlnější domácí šití, patchwork a quilting, spolu s nejnovějším systémem horního podávání AcuFeedTM Flex.

Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP SE

Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP SE

270 šicích programů vč. abecedy, 7 typů automatické knoflíkové dírky a velkého množství dekorativních stehů je doslova bomba pro kreativní šití. Ve stroji je použití horizontální rotační chapač s průhlednou krytkou a přehledný LCD displej s „dotykovým“ ovládacím panelem. Šicí stroje Janome Horizon MC 8900 QCP jsou vybavené automatickým odstřihem nitě, který se ovládá pomocí druhého menšího šlapátka a kolenní pákou pro zvednutí patky pomocí kolena, takže obě ruce zůstávají volné. Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP má velkou pracovní plochu s prodlouženým volným ramenem pro pohodlné šití i např. rozměrných dek. Samozřejmostí u tohoto stroje jsou obvyklé elektronické funkce jako možnost uložení kombinací stehu do paměti stroje, zrcadlové otočení stehu, tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, regulátor rychlosti šití na stroji, polohování jehly při zastavení šití nahoře a dole. Již zmíněný nejnovější systém horního podávání látky AcuFeedTM Flex zaručuje rovnoměrné podávání látky i při šití více vrstev.

Šicí stroj Janome Horizon MC 8900 QCP naleznete v kategorii šicí stroje Janome spolu s celou řadou šicích strojů Janome. Mezi šicí stroje podobných parametrů řadíme např. velmi oblíbené šicí stroje Pfaff Expression.