Poslední dobou se nám s novými značkami vyrábějící šicí stroje roztrhl pytel. Proto je stále těžší a těžší vybrat si vhodný šicí stroj. Toto nelehké rozhodování se Vám snažíme ulehčit zde v poradně na Šicí-stroj.cz. Jak moc se nám to daří už posuďte vy :-).

Většina lidí má strach kupovat si šicí stroj od neověřené značky, proto se častěji uchylují ke koupi šicích strojů zvučnějších jmen např. Lucznik, Brother či Singer apod.. To, že jde o neznámou značku však přece neznamená, že šicí stroj nebude kvalitní. Značka Guzzanti totiž lpí na kvalitě svých výrobků a líbivém designu. Tato „italsko- německá“ společnost vyrábí především spotřebiče do domácnosti. Jejím cílem je přinést zákazníkům velmi kvalitní výrobky s moderním neotřelým designem za přijatelnou cenu.

Nový šicí stroj Guzzanti GZ 110 je šicí stroj určený pro občasné domácí šití a slouží k šití lehkých až středně těžkých materiálů (není tedy vhodný na riflovinu). Svým uživatelům nabízí 22 šicích programů, obsahujících poloautomatickou 4-krokovou knoflíkovou dírku. Šicí stroj Guzzanti GZ 110 reaguje na stále větší trend – šití dvojjehlou, proto má dvojjehlu již v základním příslušenství. V šicím stroji je použit kyvný CB chapač a kovové prvky. Volné rameno umožňuje šití obtížných tvarů např. rukávů či nohavic. Na stroji lze regulovat délku stehu v rozmezí od 0 do 4 mm. Šicí stroj Guzzanti GZ 110 zaujme na první pohled svým bílozeleným designem. K tomuto šicímu stroji samozřejmě náleží i základní příslušenství (s již zmíněnou dvojjehlou), které je v ceně stroje.

Šicí stroj Guzzanti GZ 110 A

Šicí stroj Guzzanti GZ 110 A

Tento šicí stroj Guzzanti GZ 110 si můžete objednat v internetovém obchodě Ráj-šití.cz v kategorii šicí stroje Guzzanti. Ráj-šití.cz Vám nabízí nejširší nabídku šicích strojů na českém internetu a nadstandardní služby. Dopravné od 3 300,- Kč zdarma. Ráj-šití.cz to jsou šicí stroje, overlocky, coverlocky, také galanterie a mnoho dalšího.