Představujeme vám kompaktní domácí šicí stroj Brother XL 5500. Šicí stroj je určený pro náročnější domácí šití. S velkým množstvím funkcí můžete ušít mnoho pěkných a originálních věcí. Robustní kovová konstrukce poskytuje stabilní chod a nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci se šicím strojem.

Robustní kovová konstrukce umožňuje již zmíněné náročnější šití. Šicí stroj Brother XL 5500 má i další přednosti, které spočívají zejména v dobrém vybavení funkcemi. Šicí stroj nepostrádá volné rameno, které domácí švadlenky využijí pro šití náročných a komplikovaných tvarů, jako jsou rukávy, nohavice, čepice a další. Pro případ šití knoflíkových dírek má šicí stroj funkci poloautomatického šití knoflíkové dírky, kdy je zapotřebí postupně ve čtyřech krocích nastavit šití jednotlivých částí knoflíkové dírky. Tyto šicí stroje také umožňuje jemné seřízení hustoty stehu knoflíkové dírky.

Šicí stroj Brother XL 5500

Šicí stroj Brother XL 5500

Při navrhování šicího stroje mysleli konstruktéři i na další potřeby, které svojí nabídkou tyto šicí stoje dokáží pokrýt. Pro případ nutnosti upravit steh umožňuje šicí stroj regulaci délky stehu až do čtyř milimetrů a regulaci šířky stehu až do pěti milimetrů. Za pomoci regulátoru šířky stehu je možné nastavit i pozici jehly. Zajisté mnoho domácích švadlenek ocení také možnost zpětného šití, která se využívá pro zapošívání.

Pokud chcete využít širší možnosti šití, které šicí stroj poskytuje, máte na výběr celkem ze 35-ti šicích technik. Šicí stroj také umožňuje využívání šicích patek, pro jejichž snadnou výměnu je vybaven rychloupínacím systémem výměny patek. Součástí základního příslušenství jsou patky pro šití knoflíkové dírky, pro přišívání zipů a přišívání knoflíků. Další patky lze dokoupit v našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, šicí potřeby a další šicí techniku. Šicí patky pro šicí stroje Brother naleznete v rubrice Příslušenství Brother šicí stroje.

Pro případ, že hledáte šicí stroje Brother, je na našich stránkách uveřejněna nabídka na . Každý šicí stroj Brother z našeho obchodu má naše nabídka na šicí stroje Brother on-line uveřejněný. Pokud chcete zjistit více informací, můžete navštívit stránku Šicí stroje Brother recenze, případně prostudovat stránku Šicí stroje Brother prodej. Hledáte-li pro sebe ty pravé šicí stroje, Brno – sídlo našeho obchodu – navštěvovat nemusíte. Na našich stránkách naleznete dostatek informací, které s výběrem toho pravého šicího stroje pro potřeby švadlenky pomohou.

Více informací naleznete na stránce Ráj-šití.cz.