Šicí stroje Brother NV 10 s LCD displejem představují dobrou volbu pro ty, kteří chtějí elektronický šicí stroj se snadným ovládáním za přijatelnou cenu.

Šicí stroj Brother NV 10 je elektronický šicí stroj určený pro domácí běžné šití. Vybaven 16-ti šicími programy a horizontálním rotačním chapačem, který umožňuje sledovat množství navinuté spodní nitě na cívce. Přehledný LCD displej na šicím stroji zobrazuje informace o délce a šířce stehu. Šicí stroj Brother NV 10 má robustní konstrukci a nechybí mu ani volné rameno s přihrádkou na příslušenství. 7-dílný podavač zaručuje přesné podávání šité látky. Nejednu švadlenu potěší, že tento šicí stroj má 3 typy automatické knoflíkové dírky šité na jeden krok. Šicí stroj Brother NV 10 automaticky zapošívá a lze na něm volit polohu jehly při zastavení, dole zapíchnutá v látce nebo nahoře. Automatický navlékač nitě do jehly je také jedna z žádaných funkcí, kterou šicí stroj Brother NV 10 nabízí. To stejné platí i o zabudovaném ořezu nitě.

Šicí stroj Brother NV 10

Šicí stroj Brother NV 10

Brother je tradiční japonská značka vyrábějící domácí i průmyslové šicí stroje. Z pohledu domácích šicích strojů, značka Brother nabízí kvalitní, spolehlivé šicí stroje a overlocky s nízkou poruchovostí a dlouhou životností. Domácí šicí stroje Brother jsou vyráběny již od roku 1925 a těší se nemalé oblibě. Zejména overlocky Brother jsou mezi švadlenami „vyhlášené“.

Internetový obchod Ráj-šití.cz nabízí šicí stroje a overlocky Brother v kategorii šicí stroje Brother. Ráj-šití.cz nabízí nadstandardní služby i v oblasti poradenství výběru vhodného šicího stroje. Více informací i na šicí stroj Brother NV 10.