Šicí stroj Bernina Bernette E 92 c je elektronický šicí stroj pro domácí šití. Tento stroj se vyznačuje velkou výkonností a moderním designem. Svým uživatelům nabízí 150 druhů stehů, mezi kterými lze nalézt šicí stehy klasické, dekorativní i quiltovací.

Hlavní výhody stroje

Šicí stroj Bernina Bernette E 92 c je vybaven horizontálním rotačním chapačem a volným ramenem pro šití rukávů, nohavic a dalších uzavřených kruhů. Dále má tento stroj kvalitní LCD displej zobrazující stehy, díky kterému je ovládání stroje jednodušší a přehlednější. Bernette E 92 c umožňuje šití písmen a číslic, kombinování stehů a šití dvojjehlou. Do paměti stroje lze uložit až 30 druhů stehů. Na stroji je umístěno mimo jiné i tlačítko stop/start a ořezávač nitě. Šicí stroj šije 10 druhů plněautomatické knoflíkové dírky na jeden krok. Elektronicky lze regulovat i rychlost šití!

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 8 (E 92c)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 8 (E 92c)

Další funkce

Mezi další zajímavé funkce patří především nastavitelný přítlak patky, funkce polohování jehly, kde si lze nastavit zda jehla bude vždy nahoře nebo zapíchnutá v látce. Samozřejmostí u tohoto stroje je funkce zpětného šití tzv. zapošití a navlékač jehly. Regulovat lze i napětí nitě a vyvážení stehu.

Příslušenství

Se strojem je dodáván nožní spouštěč, kryt stroje pro ochranu proti prachu, sada jehel, šroubováček, páráček, štěteček, cívky, vodič okrajů, cívkový knoflík, držák cívky a také různorodá škála patek. Základem je patka univerzální, následuje patka pro šití zipů, patka pro přišívání knoflíků, pro šití knoflíkových direk, patka na saténový steh (vyšívací), patka na slepý steh. Dále pak patka na prošívání (6 mm), která je vhodná pro quilting a rovný steh. Nakonec velmi oblíbená patka pro overlockový steh a patka pro látání.

Více informací

Pokud vás tento šicí stroj zaujal, více informací se dozvíte na stránce šicí stroj Bernina Bernette E 92 c v kategorii šicí stroje Bernina. Ráj šití.cz je rájem, kde naleznete šicí stroje, overlocky, šicí a vyšívací stroje a také příslušenství k starým i novým šicím strojům.