Šicí stroj Bernina Bernette E 66 je oblíbený mechanický šicí stroj švýcarské značky Bernina. Bernina, to jsou precizní šicí stroje určené pro zkušenější švadleny, které hledají stroj s nadstandardními funkcemi, vhodný i pro začátečnice.

Šicí stroj Bernina Bernette E 66 co umí?

Bernina E 66 nabízí svým uživatelům 26 různých stehů, které zahrnují 17 užitkových, 6 dekorativních a 2 quiltovací stehy. Nechybí ani stehy overlockové. Díky volnému rameni můžete pohodlně šít obtížné tvary, jako třeba rukávy nebo nohavice. Horizontální rotační chapač umožňuje sledovat návin spodní nitě na cívce, takže se už nestává, že dojde spodní nit v tu nejméně vhodnou chvíli. S fukcí automatického šití knoflíkové dírky na jedek krok zvládne ušít knoflíkovou dírku snadno a rychle. Šicí stroj Bernina Bernette E 66 dále nabízí možnost regulace přítlaku patky, samozřejmostí je plynulé nastavení délky i šířky stehu. Polohování jehly, navlékač a ořez niti, zpětný chod, možnost šití dvojjehlou, to jsou další užitečné funkce, které má šicí stroj Bernina Bernette E 66.

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 5 (E 66)

Šicí stroj Bernette Sublime Milan 5 (E 66)

Technické údaje

Šicí stroj Bernina Bernette E 66 má maximální šířku stehu 7 mm, max. délka stehu je pak 4 mm. Bernina E 66 dokáže šít rychlostí až 750 stehů za minutu a váží 10 kg. Šicí patka jde zdvihnout až do výšky 10 mm. Na tomto stroji je zajímavý i příkon motoru 80 W. Spolu se strojem je dodáváno standardní příslušenství, které by mělo obsahovat základní patku (umístěnou na stroji), patku na přišívání zipů, patku na přišívání knoflíků, patku na šití knoflíkové dírky, cívky, sadu jehel, šroubovák, párač, ochranný obal a další.

Více informací

Šicí stroj Bernina Bernette E 66 nabízí internetový obchod Ráj šití.cz v kategorii šicí stroje Bernina, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a jejich prodej. Nabízí největší nabídku značek pro šicí stroje a overlocky.