Bernina je tradiční švýcarský výrobce, který proslul kvalitou a přesností svých šicích strojů. Nejnovější inovace a originalita, to vše Bernina nabízí. Šicí a vyšívací stroje Bernina již nejsou pouze o šití a vyšívání, umožňují např. výšivky rovnou v látce vyřezávat, lepit ozdobné kamínky a další vychytávky :).

Představujeme řadu šicích a šicích a vyšívacích strojů Bernina série 7. Jedná se o špičkové, nejsilnější, nejrobustnější a největší domácí šicí stroje konstruované pro quilting a patchwork na trhu. Pokud se o quilting a patchwork zajímáte, určitě jste už o Bernině slyšeli.

Šicí stroj Bernina B 710

Šicí stroj Bernina B 710

V sérii 7 naleznete 3 modely: Bernina B 710, B 750 QE a B 780, z nichž poslední dva zmiňované jsou zároveň (s dokoupením vyšívacího modulu) i vyšívací stroje. Šicí stroje Bernina série 7 nabízí barevný dotykový displej, velké programové vybavení (680 – 1306 typů stehů), volné rameno přes celou pracovní plochu a přídavný stolek pro maximální rozšíření pracovní plochy. Součástí balení šicích a vyšívacích strojů Bernina B 750 QE a B 780 je tzv. BSR senzor pro šití a vyšívání volným pohybem. S pomocí BSR senzoru stroj sám zrychluje či zpomaluje podle toho, jak se
rychle pohybuje s látkou.

Šicí stroj Bernina B 750 QE

Šicí stroj Bernina B 750 QE

Šicí stroj Bernina B 780

Šicí stroj Bernina B 780

Pokud Vás tyto špičkové šicí a vyšívací stroje Bernina zaujaly, stačí kliknout na odkaz pro více informací :).