Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D je domácí šicí stroj, který v sobě spojuje funkce šicího a vyšívacího stroje. Tyto šicí a vyšívací stroje umožňují rozkvět tvůrčích představ svých uživatelů. Šicí a vyšívací stroj je určen pro tvořivé a kreativní švadlenky, které díky bohaté nabídce funkcí mohou provádět skutečně tvořivou práci.

Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D v sobě kombinuje funkce šicího a vyšívacího stroje. Díky tomu lze tento stroj používat na běžné šicí operace a zároveň si výborně poradí s vyšívacími úkoly. Pro šicí operace i vyšívací úkoly nabízí tento šicí a vyšívací stroj užitečné a praktické funkce. Informace o aktuálně platném nastavení se zobrazují na LCD displeji s širokým zorným úhlem a dotykovým ovládáním. Šicí a vyšívací stroj má i USB port pro připojení osobního počítače a podsvícená tlačítka. Aby bylo dobře vidět na šicí plochu, je tato plocha osvětlena celkem z pěti zdrojů! Mimořádně velká šicí plocha o rozměrech 260 x 160 mm umožňuje realizovat skutečně impozantní vyšívací projekty.

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV NV 1500

Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV NV 1500

Jaké šicí funkce má šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D

Šicí stroj má volné rameno, rotační horizontální chapač, program pro šití knoflíkové dírky ve 12-ti různých typech, vynikající navlékací systém vrchní nitě či automatický odstřih nití. Mezi další vynikající šicí funkce patří blesková příprava návinu spodní nitě či automatické navíjení cívky spodní nitě. Sedminásobně dělený podavač zajišťuje skutečně kvalitní a rovnoměrné podávání. Šicí stroj má i kolenní páku, která zajišťuje zvednutí šicí patky pomocí kolena. Ruce se tak mohou nerušeně věnovat vlastní práci. Šicí stroj má také regulaci šířky a délky stehu, posuvný regulátor rychlosti šití, možnost spuštění podavače či vícesměrný mechanismus podávání.

Vyšívací funkce z nabídky šicího vyšívacího stroje Brother Innov-is 1500 D

Mezi vyšívací funkce patří 148 vzorů v paměti stroje či různé styly orámování a až 120 kombinací stylů a druhů orámování. Vyšívací stroj má také 16 vzorů květinových motivů, u nichž lze změnit velikost, a 76 vzorů Disney motivů. Uživatel si může vybrat z bohaté nabídky 900 stehů. Vedle všech těchto funkcí si uživatel může vytvořit i vlastní návrh vyšívacích stehů. Šicí a vyšívací stroj rovněž umožňuje ukládání parametrů jednotlivých stehů do paměti. Rychlost vyšívání činí až 800 stehů za minutu.

Další informace pro šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D

Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-is 1500 D prodává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. Podrobnější informace naleznete na stránce Šicí a vyšívací stroj Brother INNOV 1500 D v kategorii Šicí a vyšívací stroje. Pokud hledáte šicí stroje Brother on-line, naleznete kompletní přehled nabídky na v kategorii Šicí stroje Brother.