Hledáte multifunkční šicí a vyšívací stroj s výhodným poměrem ceny a užitné hodnoty? Určitě stojí za zvážení šicí a vyšívací stroj Bernette Chicago 7.  Jako jediný šicí a vyšívací stroj ve své cenové kategorii totiž zvládne i cutwork!

Značka Bernette je tzv. podznačkou velmi významného švýcarského výrobce šicích strojů Bernina.

Šicí a vyšívací stroj Bernette Chicago 7 má vyšívací plochu až 110 x 170 cm a 100 vyšívacích vzorů + 1 font vyšívací abecedy). Zároveň nabízí i 200 typů stehů (vč. 153 dekorativních stehů a 2 fontů abeced) pro klasické šití. Uprostřed ovládací části naleznete přehledný displej zobrazující veškeré podrobnosti o vybraném stehu či výšivce.

Cutwork – je metoda, při které vyšívací stroj místo vyšívání vybranou výšivku rovnou vyřezává.

Chicago 7 jako jediný vyšívací stroj ve své kategorii cutwork s dokoupením příslušenství zvládne! Potřebovat budete sadu pro cutwork a vyšívací software Design Work – cutwork. Pak už nic nebrází vyšívání ani vyřezávání.

Šicí a vyšívací stroj Bernette Chicago 7

Šicí a vyšívací stroj Bernette Chicago 7

 

Jedná se o mimořádně kvalitní multifunkční stroj pro náročnější kreativní švadlenky a patchworkářky.
Chicago 7 dokáže šít rychlostí až 800 stehů za minutu, vyšívat rychlostí až 600 stehů za minutu. Součástí šicího a vyšívacího stroje Bernette Chicago 7 jsou oblíbené funkce typu tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, možnost polohování jehly, automatické zapošití apod. Díky překvapivě nízké ceně a velkému množství funkcí jsou tyto šicí a vyšívací stroje Bernina Bernette velmi dobrou volbou při výběru vhodného stroje.