Sázka na jistotu… Overlock Lucznik 720 D-4

Sázka na jistotu… Overlock Lucznik 720 D-4

Jste opravdová švadlenka, která má po boku svého šicího stroje i overlock nebo jste ještě nenašla důvod, proč overlock vlastně pořizovat?

 

Proč overlock?
Overlock Vám umožnuje bezproblémové šití pružných a problémových úpletů jako tričkovina, teplákovina, cyklistické dresy, taneční či gymnastické oblečení, ručně pletené svetry, rychle se párající úplety, úplety na šaty a sukně, legíny, silnější overlocky zvládnou i mikiny či fleecové bundy atd. Ale můžete šít i běžně tkané látky jako třeba povlečení, kostýmy atd. a steh bude vypadat profesionálně a látka se nebude párat. A hlavně u úpletů bude steh pružný.
Overlock Vám jednoduše nabídne to, co budete u šicího stroje vždycky postrádat, bez ohledu na cenu šicího stroje.

 

My se zaměříme na overlock, který se stal zákazníky velmi oblíbený a Vy tak máte jedinečnou možnost vsadit na jistotu a pořídit si domů stroj, který Vás nezklame. Mluvíme o overlocku Lucznik 720 D-4.
Overlock Lucznik 720 D-4 nabízí zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. Jednoduše řečeno, s tímto overlockem zákazník získá kvalitní a víceúčelový overlock za skvělou cenu.
Značka Lucznik celkově nabízí dobrou kvalitu za příznivou cenu. Stroje značky Lucznik jsou na trhu již dlouhá léta a zákazníci už tak měli možnost si jejich kvalitu vyzkoušet na vlastní steh. Zklamání nepřišlo, protože šicí stroje značky Lucznik jsou prostě dobré. Není k tomu víc co dodat… A overlock Lucznik není výjimkou, spíš třešinkou na dortu.

 

Overlock Lucznik 720 D-4 

Skvělý overlock pro švadlenky bez overlockové zkušenosti a také pro již zaběhlé švadlenky, které jen chtějí svůj starý overlock vyměnit za nový.
Tento 2,3 a 4 nitný overlock má diferenciální transport, volné rameno, což Vám do domácího šití vnese profesionální kvalitu. Pružné materiály, řasení, a zajímavé dekory? To pro overlock Lucznik 720 D-4 není problém.

Stehy, které šije overlock Lucznik 720 D-4:

  • Dvojnitný obnitkovací lemovací steh (rolovaný lem)
  • Dvojnitný obnitkovací steh (rolovaný lem)
  • Třínitný obnitkovací steh
  • Třínitný plochý dekorativní obnitkovací steh
  • Třínitný obnitkovací steh se zesíleným okrajem
  • Třínitný dvojjehlový ultrapružný steh
  • Čtyřnitný dvojjehlový ultrapružný steh

Podívejte se na detail overlocku Lucznik 720 D-4.

Značka Lucznik nabízí také široké příslušenství k overlocku a Vy tak nebudete nijak omezení v možnostech šití.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *