Řezací plotr sice není šicí stroj, ale s šitím úzce souvisí! Dokáže totiž neskutečně zjednodušit práci a dodat šitým výrobkům na luxusu! Tato mašinka za vás „vystřihne“ nebo předkreslí (i na látku) jakýkoli vzor, který si budete přát. Jak to dokáže? Čtěte níže.

Řezací plotry Brother svým tvarem a konstrukcí připomínají klasickou tiskárnu. Místo inkoustu či toneru obsahují nůž a vzory vyřezává. Vyřezávat dokáže na papíry různých tvrdostí, fólie nažehlovací i samolepící, kartón a také na látku vč. rifloviny a plsti.

Řezací plotr Brother ScanNCut SDX1200

Řezací plotr Brother ScanNCut SDX1200

Nepotřebujete počítač! Díky přehlednému, barevnému, dotykovému a dokonce polohovatelnému displeji, dokážete s plotrem pohodlně pracovat i bez počítače. Řezací plotry Brother jsou totiž jediné plotry na trhu se zabudovaným skenerem! Veškeré vzory ať už z časopisu nebo ručně nakreslené si pohodlně naskenujete, plotr si vytvoří obrys sám a uložíte vzor do paměti plotru. Řezací plotr Brother je tak chytrý, že díky jednomu stisknutí na displeji, dokáže přidat ke vzoru i část na šev!

Jednoduchou výměnou držáku a nože za fix docílíte toho, že plotr vzor místo vyřezání nakreslí. Můžete si tak připravit skvělé šablony.

Řezací plotr Brother ScanNCut SDX1200

Řezací plotr Brother ScanNCut SDX1200

V paměti plotru naleznete i více než 600 druhů již uložených vzorů vč. quiltovacích vzorů.
Pro vyřezávání na látku doporučujeme řezací plotr Brother ScanNcut CM 840, který v ceně obsahuje již veškeré příslušenství k tomu určené, vč. fixů a nože pro hluboký řez!

Díky plotru vytvoříte vzory, kterých byste jinak nikdy nedocílili.