Máte-li starý šicí stroj, potom velmi dobře víte, jak je těžké sehnat pro něj náhradní díly. Jelikož dobře rozumíme potřebám majitelů starých šicích strojů, nabízíme pro tyto šicí stroje potřebné příslušenství. Toto příslušenství je určené pro staré šicí stroje Lucznik. Jde tedy o o šicí stroje typu Lucznik Finesse, Lucznik 884, šicí stroj Lucznik Predom, šicí stroj Lucznik 437 nebo šicí stroj Lucznik 827 E.

Cívka pro staré šicí stroje Lucznik

Naše nabídka příslušenství pro šicí stroje zahrnuje dvě cívky. Jedná se o plastovou cívku typu Lucznik Finesse. Tato cívka je vhodná pro staré šicí stroje Lucznik Finesse, ale hodí se i pro šicí stroje Singer. V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz je i kovová cívka Lucznik Finesse, která je rovněž určena pro staré šicí stroje Lucznik Finesse, avšak lze ji využít i pro šicí stroje Singer.

Cívka plast CB vysoká

Cívka plast CB vysoká

Klínový řemen

V kategorii Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik lze pořídit i klínové řemeny. Klínový řemen Lucznik slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik a je nabízen ve dvou rozměrech. První rozměr klínového řemenu má hodnoty 3,5 x 5,5 x 315 mm, druhý rozměr klínového řemene činí 3,5 x 5,5 x 290 mm.

Klínový řemen

Klínový řemen

Přívodní kabely pro staré šicí stroje Lucznik

Velmi namáhané jsou přívodní kabely, které přivádějí proud do šicího stroje z rozvodné elektrické sítě a zároveň spojují šicí stroj s nožním spouštěčem (s pedálem). Pro staré šicí stroje Lucznik jsou v prodeji dva druhy přívodního kabelu, které se vzájemně liší tvarem konektoru. První přívodní kabel má konektor ve tvaru L a druhý přívodní kabel má konektro ve tvaru II. Při výběru přívodního kabelu si proto nejprve ověřte, který z konektorů se hodí pro Váš šicí stroj. Vedle přívodních kabelů lze pro staré šicí stroje Lucznik dokoupit i nožní spouštěč.

Přívodní kabel pro staré stroje (konektory

Přívodní kabel pro staré stroje (konektory „L“)

Přívodní kabel pro staré stroje (konektory

Přívodní kabel pro staré stroje (konektory „II“)

Cívkové pouzdro pro staré šicí stroje Lucznik s rotačním chapačem

Nabídku příslušenství dále doplňuje cívkové pouzdro pro staré šicí stroje Lucznik s rotačním chapačem. Toto cívkové pouzdro se hodí konkrétně pro šicí stroj Lucznik Finesse. Cívkové pouzdro lze využít i pro šicí stroje Singer. Šicí stroj Lucznik Predom, šicí stroj Lucznik Finesse, šicí stroje Lucznik 437, 827 E či 884 a další staré šicí stroje Lucznik někdy potřebují výměnu motoru. Pro staré šicí stroje Lucznik nabízíme Motor KN-a 90W. Jedná se o venkovní motor, který je blíže charakterizován na stránce Lucznik – Motor KN-a 90W.

Rotační chapač

Rotační chapač

Sada náhradních dílů pro staré šicí stroje Lucznik, Veritas, Lada a Čajka

Poslední položkou nabídky příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik je sada náhradních dílů, které lze využít pro staré šicí stroje Lucznik, staré šicí stroje Veritas, staré šicí stroje Lada a také staré šicí stroje Čajka. Tato sada obsahuje venkovní motor na 230V, 90W, řemínek, kryt řemínku, síťovou šňůru, držák motoru, šlapátko a šroubky.

Příslušenství a náhradní díly pro staré šicí stroje značek Lucznik, Veritas, Lada a Čajka najdete v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Jedná se o příslušenství a náhradní díly pro takové šicí stroje, jako jsou Lucznik Predom, Lucznik Finesse, Lucznik 884, Lucznik 437 či Lucznik 827 E. Více informací v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje, overlocky a další šicí techniku.