Máte doma šicí stroj Lucznik a chcete k němu dokoupit patky? Kde jinde byste hledali, než v internetovém obchodě Ráj-šití.cz? Internetový obchod Ráj-šití.cz je provozován oficiálním dovozcem šicích strojů Lucznik, takže nabízí originální příslušenství. V internetovém obchodě Ráj-šití.cz lze pořídit i příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik.

Příslušenství pro šicí stroje Lucznik

Patky jsou součástí širší nabídky příslušenství, které je určené pro aktuální modelovou řadu šicích strojů Lucznik. Toto příslušenství naleznete v kategorii Příslušenství pro šicí stroje Lucznik. Zde nabízíme šicí patky, cívky, dvojjehlu a náhradní díly. Na prvním místě jsou v této kategorii nabízeny patky pro šicí stroje. Zákazníci si mohou pořídit celou sadu šicích patek Lucznik, které rozšiřují možnosti a kvalitu vašeho šití. Sada šicích patek Lucznik zahrnuje celkem devět šicích patek, které zákazníci mohou také pořídit zvlášť podle jejich aktuálních potřeb. Každá z těchto patek je nabízena samostatně v téže kategorii.

Sada 10 patek

Sada 10 patek

Jaké patky pro šicí stroje Lucznik jsou v nabídce

Pořídit tak můžete látací patku, která je určená pro zašívání a látání textilu v rámečku nebo bez jeho použití. Patka pro lemování je určena pro šití jemných látek a umožňuje vytvářet rovný okraj látky. Patka pro lemování stejnoměrně a jednoduše lemuje okraje. Dále je v naší nabídce řasící patka, která slouží k rovnoměrnému nařasení látky, a patka na rovný steh, která umožňuje rovné a přesné vedení šitého stehu a zpětného stehu. Patka pro overlockový steh pomáhá při provedení overlockových programů a hodí se i pro standardní entl. Dále lze dokoupit vyšívací patku pro šití monogramů, vlastních výšivek či pro vyšívání aplikací, a patku na slepý steh pro skryté lemování založených látek bez prošití lícového dílu. Poslední patkou, která patří do sady patek pro šicí stroje Lucznik, je patka pro všívání šňůrek, která je určena ke kvalitnímu a pěknému našití ozdobných šňůrek a obrub. Mimo tuto sadu lze pro šicí stroj Lucznik dokoupit i patku pro příšívání knoflíků.

Patka kolečková válcová

Patka kolečková válcová

Další příslušenství pro šicí stroje Lucznik

Na Ráji-šití naleznete bohatou a rozsáhlou nabídku patek pro šicí stroje Lucznik. Prodej zajišťuje tento internetový obchod i pro další příslušenství, kterému budeme věnovat příští článek, ve němž se čtenáři dozví, jaké další potřeby pro šicí stroje Lucznik jsou v nabídce. Chcete-li se seznámit s naší nabídkou na , navštivte stránky internetového obchodu Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje. Zde si každý zákazník může vybrat šicí stroj, který bude vyhovovat jeho potřebám.