Overlock, overlocky Pfaff. Když si prohlédněte vnitřní stranu vašeho oblečení, všimněte si jak je vše zpracováno, jak jsou například u triček okraje a výstřih elastické, jak jsou i u jemných pletenin všechny okraje obšity nebo jak lze u plavek roztáhnout každý šev o polovinu jeho délky. Overlocky jsou vhodné pro šití švů, které se roztahují, elastických švů. Využívá se speciálních stehů šitých několika nitěmi, které chrání okraje látek, jsou pružné, dobře přiléhají a nikde netlačí.

Tuto vysoce kvalitní techniku šití Vám nabízí šicí stroje hobbylocky – overlocky Pfaff, které jsou ideálním doplňkem Vašeho šicího stroje. Šijí perfektně a rychle hedvábí, džínsovinu, kord, pletené zboží a všechny další druhy látek. Overlocky Pfaff šijí, stříhají a začišťují během jediného pracovního úkonu. Okraje látek se netřepí, uzavírací stehy se přizpůsobí každému pohybu a vše co ušijete bude vypadat stejně čistě zevnitř jako vně! To co ušijí průmyslově, dokážete nyní i Vy. Vaše výbava ovelrocku bude 1 nebo 2 jehly, 3 nebo 4 nitě, 7 programů pro šití a hlavně diferenciální podávání! Diferenciální podávání je obrovská výhoda při šití. Jemné a elastické látky se při sešívání a začišťování roztahují. To se při diferenciálním podávání nemůže stát.

Dva podavače umístěné za sebou zajišťují absolutně rovnoměrné vytváření stehů. S overlocky Pfaff dosáhnete extrémně čistého a hladkého švu, právě díky diferenciálnímu podávání. Nádherné nařasení vznikne při opačném nastavení diferenciálního podávání! Také šití oblouků je mnohem jednodušší.

Modely overlocků Pfaff:

Hobbylock 2.0

Overlock Pfaff Hobbylock 2.0

Overlock Pfaff Hobbylock 2.0

Hobbylock 2.5

Overlock Pfaff Hobbylock 2.5

Overlock Pfaff Hobbylock 2.5

overlock – coverlock 3.0

Overlock - Coverlock Pfaff 3.0

Overlock – Coverlock Pfaff 3.0

overlock – coverlock 4.0

Overlock - Coverlock Pfaff 4.0

Overlock – Coverlock Pfaff 4.0