Špičkové technologie jsou přesně tím, co přinášejí overlocky Janome do domácností. Vysoká kvalita, moderní technologie a přesné technické provedení patří mezi charakteristické znaky těchto kvalitních produktů japonského průmyslu. Důkazem je samotný název značky, slovo Janome, které má v japonštině význam oko hada a odkazuje na systém cívek, které oko hada připomínají, zavedený do výroby šicích strojů v roce 1935. Přečtěte si, co vše mohou nabídnout overlocky tohoto špičkového japonského výrobce.

Overlock Janome ML204D

Overlock Janome ML204D je výborný pro rolování, úzké lemování, pikotování a dekorativní šití. Tichý chod je jedním z charakteristických znaků, kterými overlocky Janome ML204D vynikají. Tento plochý kompaktní overlock se dále vyznačuje robustní konstrukcí, avšak je nenáročný na prostor. Díky této prostorové úspornosti zpravidla nevznikají problémy s jeho umístěním v domácnosti. Tento overlock je jedno či dvojjehlový overlock, který umožňuje tří či čtyřnitné operace. Velmi přesný šicí mechanismus overlocku zajišťuje vynikající výsledek šití.

Overlock Janome ML 204 D

Overlock Janome ML 204 D

Overlock Janome ML744D

Overlock Janome ML744D je vybavený mnoha užitečnými funkcemi pro domácí šití. Švadlenky oceňují zejména plynulou regulaci napětí niti, šířky ořezu a délky stehu, regulaci přítlaku patky, stejně jako diferenciální podávání, které zabezpečuje plynulý podej látky a tím zabraňuje nežádoucímu načechrání látky. Čtyřnitný obnitkovací overlock má robustní kovovou konstrukci, díky které tento overlock vykazuje stabilní chod dokonce i při velkém zatížení. Tyto výhody jsou velmi užitečné pro šití materiálů od velmi slabých až po silné.

Další informace naleznete na stránce Overlock Janome ML744D.

Overlock Janome ML 744 D

Overlock Janome ML 744 D

Overlock Janome 1200 Professional

Overlock Janome 1200 Professional šije rychlostí 1.300 stehů za minutu! Tento overlock je dvoj, tří, čtyř a pěti nitný overlock a coverlock v jednom. Overlocky Janome 1200 Professional šijí dvoj a tříjehlové obnitkovací stehy, dvojnitný řetízkový steh, rolovací steh pro lemování a ozdobné stehy s horním krytím. Tento overlock je vybaven takovými funkcemi, jako jsou automatické napětí nití, regulace délky stehu a šířky stehu (i u overlocku) či regulace přítlaku patky. Overlock umožňuje jednoduché navlékání nití a jednoduchou výměnu patek.

Overlock - coverlock Janome 1200D Professional

Overlock – coverlock Janome 1200D Professional

Zajímá vás tento overlock? Tak navštivte stránku Overlock Janome 1200 Professional.