Špičkové technologie jsou přesně tím, co přinášejí overlocky Janome do domácností. Vysoká kvalita, moderní technologie a přesné technické provedení patří mezi charakteristiké znaky těchto kvalitních produktů japonského průmyslu. Důkazem je samotný název značky, slovo Janome, které má v japonštině význam oko hada a odkazuje na systém cívek, které oko hada připomínají, zavedený do výroby šicích strojů v roce 1935. Přečtěte si, co vše mohou nabídnout overlocky tohoto špičkového japonského výrobce.

Overlock Janome ML204D

Overlock Janome ML204D je výborný pro rolování, úzké lemování, pikotování a dekorativní šití. Tichý chod je jedním z charakteristických znaků, kterými overlocky Janome ML204D vynikají. Tento plochý kompaktní overlock se dále vyznačuje robustní konstrukcí, avšak je nenáročný na prostor. Díky této prostorové úspornosti zpravidla nevznikají problémy s jeho umístěním v domácnosti. Tento overlock je jedno či dvojjehlový overlock, který umožňuje tří či čtyřnitné operace. Velmi přesný šicí mechanismus overlocku zajišťuje vynikající výsledek šití.

Overlock Janome ML744D

Overlock Janome ML744D je vybavený mnoha užitečnými funkcemi pro domácí šití. Švadlenky oceňují zejména plynulou regulaci napětí niti, šířky ořezu a délky stehu, regulaci přítlaku patky, stejně jako diferenciální podávání, které zabezpečuje plynulý podej látky a tím zabraňuje nežádoucímu načechrání látky. Čtyřnitný obnitkovací overlock má robustní kovovou konstrukci, díky které tento overlock vykazuje stabilní chod dokonce i při velkém zatížení. Tyto výhody jsou velmi užitečné pro šití materiálů od velmi slabých až po silné.

Další informace naleznete na stránce Overlock Janome ML744D.

Overlock Janome 1200 Professional

Overlock Janome 1200 Professional šije rychlostí 1.300 stehů za minutu! Tento overlock je dvoj, tří, čtyř a pěti nitný overlock a coverlock v jednom. Overlocky Janome 1200 Professional šijí dvoj a tříjehlové obnitkovací stehy, dvojnitný řetízkový steh, rolovací steh pro lemování a ozdobné stehy s horním krytím. Tento overlock je vybaven takovými funkcemi, jako jsou automatické napětí nití, regulace délky stehu a šířky stehu (i u overlocku) či regulace přítlaku patky. Overlock umožňuje jednoduché navlékání nití a jednoduchou výměnu patek.

Zajímá vás tento overlock? Tak navštivte stránku Overlock Janome 1200 Professional.