V nabídce internetového obchodu Ráj-šití.cz jsou overlocky AEG. Jedná se o overlocky německého výrobce. Tyto overlocky jsou dobře vybavené a jsou určené pro domácí šití.

Overlock AEG 300

Overlock AEG 300 je velmi jednoduchý domácí overlock. Overlock nemá diferenciální podávání látky, a díky tomu lze tento overlock doporučit zkušeným švadlenkám, které dokážou zajistit ruční posuv šitého materiálu.

Overlock AEG 300

Overlock AEG 300

Overlock AEG 300 je tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock. Tyto overlocky mají ve výbavě pět druhů stehů a devět šicích programů. Overlock umožňuje plynulou regulaci šířky stehů, je vybaven automatickou regulací přítlaku patku a je vybaven pro šití dutých tvarů. Overlock ušije až 1300 stehů za minutu.

Overlock AEG 320

Overlock AEG 320 je dvoj, tří a čtyř nitný dvojjehlový overlock. Jedná se o dobře vybavený overlock určený pro domácí šití. Overlock má diferenciální podávání látky, které zajišťuje posun látky při šití a tím umožňuje snadné šití pružných materiálů a řasení.

Overlock AEG 320

Overlock AEG 320

Overlock má pět druhů stehů a devět různých šicích programů. Součástí jeho vybavení je i plynulá regulace šířky stehu, automatická kontrola tlaku šicí patky a pravítko pro přesné dodržování vzdálenosti při šití. Overlock šije okrouhlé švy a umožňuje úsporné šití pouze dvěma nitěmi. Overlock ušije až 1300 stehů za minutu.

Overlocky AEG jsou kvalitní overlocky, které navazují na dlouhou tradici německé elektrotechnické společnosti AEG.