Merrylock patří mezi velmi významnou značku overlocků, coverlocků a jejich kombinací na trhu. Nově přináší na trh overlock i coverlock s větší pracovní plochou vpravo od jehel, širokou škálou doplňkového příslušenství a kvalitním LED osvětlením.

Vytvořili cenově přijatelný overlock a coverlock více odpovídající potřebám zákazníka a moderního šití v domácnosti.

Overlock Merrylock MK 4030
je kvalitní 2, 3 a 4 – nitný 2-jehlový overlock s větší pracovní plochou 10,1 cm vpravo od jehel, prostorem i pro větší projekty a diferenciálním podáváním. Diferenciální podávání dokáže podávat i pružnou látku bez nechtěného stahování nebo naopak natahování látky. Zabudovaný navlékač usnadní přístup ke spodnímu smyčkovači a jeho navlečení. Automatické otevření misek napětí při zvednuté patce. Možnost vypnutí horního nože.

Overlock Merrylock MK4030

Overlock Merrylock MK4030

Coverlock Merrylock MK 4050
moderní coverlock umožňující šití spodem krycího a řetízkového stehu a to 2, 3 i 4 – nitěmi. Velká pracovní plocha v pravo od jehel umoňuje pohodlné šití i uprostřed látky např. jako módní ozdobný steh nejen na sportovním oblečení. Coverlock je ideální pomocník pro zkracování délek pružných látek, např. triček, sukní, tepláků.  Ke coverlocku Merrylock MK 4050 lze dokoupit velké množství patek a lemovačů, což u coverlocků jiných značek může být problém. S tímto coverlockem můžete pohodlně šít podehnutý lem, poutka, zakládat lemovku, všívat krajku apod.

Overlock Merrylock MK4050

Overlock Merrylock MK4050

Více informací získáte po kliknutí na názvy modelů.