Znáte overlocky Toyota? Tato značka overlocků je poměrně opomíjena, což je škoda, protože mezi nimi naleznete opravdu velmi povedený model SL 3487, který zvládne i větší zatížení za přijatelnou cenu!

Overlock Toyota SL 3487 je 2, 3 a 4-nitný obnitkovací stroj pro domácnost s rychlostí šití až 1500 stehů za minutu. Diferenciální posun (podávání) zajišťuje, že se látka při šití nevlní a rovnoměrný steh. Diferenciální podávání lze i regulovat – pomocí této funkce můžete řasit nebo naopak látku navolňovat. Barevně značené navlékací dráhy a trošku jiný styl navlékání může být pro někoho přehlednější než u ostatních značek. Zároveň potěší vetší pracovní prostor vpravo od patky. Na overlocku dále můžete regulovat délku stehu od 1 do 5 mm i šířku ořezu od 4 do 6 mm. Vypnutí ořezového nože je také možné pro šití bez ořezu látky. Kromě overlockových stehů klasických lze na stroji šít i rolovaný lem. Odnímatelná část pracovní plochy odkryje tzv. volné rameno, používá se pro šití obtížných tvarů, jako jsou rukávy či nohavice. Overlock obsahuje i kvalitní osvětlení.

Overlock Toyota SL 3487

Overlock Toyota SL 3487

Do overlocku Toyota SL 3487 se používají klasické jehly s ploškou pro šicí stroje 130/705 H. Tyto jehly jednoduše zakoupíte ve většině galanterií. Zároveň lze dokoupit patku na našivání gumy, patku na slepý steh, řasící patku či patku na paspulky.

Více informací naleznete v kategorii overlocky Toyota.