Overlocky Brother M 3034 D slouží jako dvojjehlové a třínitné nebo čtyřnitné domácí overlocky. Charakteristickým rysem pro overlock Brother M 3034 D je moderní konstrukce. Overlock ořízne, očistí a obnitkuje látku v jedné operaci. Tento overlock má užitečné vybavení, které napomáhá zhotovování kvalitních domácích výrobků. Ve výbavě overlocku nechybí volné rameno, diferenciální podávání či vypínání horního nože.

Diferenciální podávání zajišťuje plynulý posun pružných materiálů, který zabraňuje jejich nežádoucímu zvlnění či načechrání. Volné rameno umožňuje šití komplikovaných materiálů, jako jsou manžety, nohavice, klobouky či rukávy. Velmi praktickým doplňkem, který tento overlock má, je přihrádka na odřezky, která usnadňuje a urychluje úklid po ukončení práce s overlockem.

Overlock Brother M 3034 D

Overlock Brother M 3034 D

Overlock Brother M 3034 D se výborně hodí pro začištění, obroubení okrajů šitých dílů, vyhotovení ozdobných švů na líci látky, a pro řadu dalších úprav, díky kterým získá výrobek profesionální vzhled.

Vedle obvyklých funkcí, kterými overlocky disponují, má navíc tento overlock užitečné funkce pro kvalitní domácí šití. Mezi tyto funkce patří osm šicích technik, omezovače kroucení nití, unikátní navlékač niti levého chapače či rychloupínací patky. Overlock umožňuje regulaci délky a šířky stehu, regulaci přítlaků patky nebo také šití bez ořezu látky. Při šití má uživatel na výběr mezi třemi a čtyřmi nitěmi.

Overlock Brother M 3034 D je vyráběn zkušeným výrobcem, který patří mezi špičkové světové producenty šicích strojů a overlocků. To je zárukou vysoké úrovně a výtečného technologického zpracování overlocku. Pokud vás tento overlock zaujal, navštivte stránku Overlock Brother M 3034 D, kde naleznete další informace.