Overlock Bernina 610 D patří mezi novinky, které jsou v letošním roce nabízeny v internetovém obchodě Ráj-šití.cz specializovaném na šicí stroje a overlocky. Overlock Bernina 610 D je uživatelsky komfortní overlock, který je charakterizován rozsáhlou škálou nabízených služeb. Tyto služby umožňují domácím švadlenkám profesionální, rychlé a jednoduché šití. Řada kvalitních parametrů činí z tohoto overlocku velmi užitečného domácího pomocníka.

Stehy z nabídky overlocku Bernina 610 D

Jedná se o dvou až čtyřnitný overlock, který umožňuje lemování a má odstavitelný ořez, misku na odřezky a diferenciální posuv látky. Pozoruhodná je bohatá nabídka stehů, která se pohybuje od dvojnitných stehů přes trojnitné a čtyřnitné stehy až po ploché, superelastické a lemovací stehy. Bohatá nabídka stehů dále zahrnuje pikotové stehy, obnitkovací, rolovací a obrubovací stehy. Overlock nabízí celkem deset stehů.

Overlock Bernina Bernette 610 D

Overlock Bernina Bernette 610 D

Základní služby, které poskytuje overlock Bernina 610 D

Overlock má diferenciální podávání, které zabraňuje nežádoucímu zřasení látky při šití. Pro zabezpečení žádoucího řasení a natahování či již zmíněného omezení nežádoucího nařasení látky slouží dva podavače. V případě potřeby naosování chapačů se tento úkol provede velmi snadno. Stačí odklopit kryt a oba chapače jsou volně přístupné. Samotné naosování je jednoduché.

Pro navlékání niti je overlock vybaven barevnými schématy. Overlock dále umožňuje plynulou regulaci délky stehu v rozmezí 1 – 5 mm a má plynule nastavitelnou šířku ořezu, která je vyvedená přímo na povrch stroje a zvyšuje uživatelský komfort. K vysokému uživatelskému komfortu rovněž přispívají barevně označené zabudované voliče napětí nití. Rychlou a snadnou výměnu patek umožňuje rychloupínací mechanismus pro šicí patky. Rychlost šití činí až 1300 stehů za minutu.

S jakými materiály si poradí overlock Bernina 610 D

Overlock Bernina 610 D lze použít na šití tenkých, elastických a těžších materiálů. Overlock je vhodný též pro zpracování jemného hedvábí, saténu, denimu, ovčí vlny a strečových látek. Overlock Bernina 610 D se vůbec nehodí pro šití příliš silných materiálů, jako jsou např. čalounické látky a jiné podobné.

Příslušenství pro overlock Bernina 610 D

Overlock je dodáván se standardním příslušenstvím, které je uložené přímo v čelním krytu. Součástí tohoto příslušenství jsou čepičky cívek, pinzeta, čistící štěteček / vkládač jehly, síťky, malý šroubovák, olejnička a sada jehel 130/705 H. K overlocku je přibalen i elektronický nožní spouštěč, kryt horního chapače pro dvounitné stehy a obal proti prachu a také obal na příslušenství. Vedle standardního příslušenství lze pro overlock Bernina 610 D dokoupit volitelné příslušenství, které se skládá z šicích patek. Jedná se o patku pro slepý steh, patku pro přišívání gumových pásek, patku k našívání paspulky, patku pro přišívání perliček a patku pro nabírání/řasení.

Overlock 610 D je overlock základní kategorie, který má univerzální vlastnosti. Díky jeho univerzálním vlastnostem je šití na tomto overlocku profesionální, rychlé a jednoduché.

Podrobnější informace naleznete na stránce Overlock Bernina 610 D v internetovém obchodě Ráj-šití.cz specializovaném na overlocky a šicí stroje, ve kterém si můžete tento overlock zakoupit.