Overlock Baby Lock Éclipse je rychlý a dokonalý overlock pro domácí použití, který si poradí s takovými materiály, jako jsou samet, vlna, froté, džínovina, hedvábí a úplety. Jedná se o 2, 3 a 4-nitný overlock.

Overlock Baby Lock Éclipse je vybaven řadou moderních funkcí, které overlockové šití staví do naprosto nového světla. Overlock je vybaven jedinečnými a originálními vlastnostmi, které overlockové šití výrazně usnadní a urychlí.

Overlock Baby Lock Éclipse BLE 1 DX

Overlock Baby Lock Éclipse BLE 1 DX

Overlock navleče nitě vzduchem!

Fantastickou funkcí originální vzduchový systém navlékání Instant Jet-Air Threading. Stačí pouze zasunout konec niti pro kterýkoliv smyčkovač do navlékacího portu a stisknout páčku. Proudící vzduch z navlékače navleče nit. To, co v minulosti vyžadovalo mnoho času a práce se nyní vyřeší během kratičké chvilky stisknutím páčky. Zapomeňte na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Nyní již nemusíte absolvovat ono dlouhé utrpení s navlékáním overlocku a můžete začít hned šít.

Overlock umožňuje snadnou změnu stehů

Další vynikající funkcí je jednoduchá změna overlockového stehu na úzký rolovaný lem, kterou lze provést pouhým otočením knoflíku. Dalším otočením lze opět změnit úzký rolovaný lem na overlockový steh a můžete si nastavit délku stehu. Tyto úpravy lze provádět bez zastavení stroje.

Overlock usnadňuje práci díky systému napínání niti

Nový patentovaný dvouvačkový systém napínání niti Twin Cam brání kroucení nití a motání nití a umožňuje použít ozdobnou nit stejně lehce jako standardní. Systém napínaní niti zajišťuje správné napětí pro každou nit a každou látku. Novinkou je rovněž kolmá poloha jehly, která zlepšuje pronikání látkou bez ohledu na její sílu.

Patentované trubkové smyčkovače

Patentované trubkové smyčkovače umožňují navlékání nití v libovolném pořadí. Tento druh smyčkovače umožňuje navlékání nití až do očka smyčkovače a okamžitý začátek šití hned po navlečení. Díky tomu již není nutné dodržovat jakékoliv pořadí při navlékání nití.

Funkce, které nabízí overlock

Overlock Baby Lock Éclipse má celkem 10 nových patentů, díky kterým bude overlockové šití jednoduché, snadné a rychlé. Overlock má dále diferenciální podavač, nastavitelnou šířku a délku stehu, elektronicky řízený pohon, rychloupínací univerzální přítlačnou patku (systém snap-on), vestavěnou schránku na příslušenství, silný odřezávací systém či vestavěné osvětlení. Švadlenky rovněž ocení vestavěné vodítko stužky a boční odstřih niti. Overlock šije celkem 10 různých stehů, mezi kterými nechybí úzký rolovaný lem, overlockové stehy a řada dalších, 2, 3 i 4-nitných stehů.

Další informace o overlocku Baby Lock Éclipse

Veškeré potřebné informace naleznete na stránce Overlock Baby Lock Éclipse v kategorii Overlocky Baby Lock. Na této stránce si můžete tento overlock rovněž objednat. Overlocky Baby Lock prodává internetový obchod Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a overlocky.