Internetový obchod Ráj-šití.cz, který prodává šicí stroje, overlocky a coverlocky, má v současné době v nabídce overlock 720 D-4 polské značky Lucznik. Tento overlock se těší značné oblibě, o čemž svědčí jeho umístění na čele žebříčku nejprodávanějších položek na Ráji-šití.cz. Jestliže se zajímáte podrobněji o polskou značku Lucznik, přečtěte si článek Šicí stroje Lucznik – tradice, která zavazuje nebo článek Šicí stroje značky Lucznik.

Overlock Lucznik 720 D-4

Overlock Lucznik 720 D-4

Overlock Lucznik 720 D-4 je určený do domácnosti pro domácí šití, kde pomáhá usnadňovat práci domácím švadlenkám, a rovněž zvyšuje kvalitu jejich výrobků, což je účel, který overlocky plní.

Overlock Lucznik 720 D-4 – funkce

Tento overlock je dvojjehlový, ale dokáže šít se dvěma, třemi nebo čtyřmi nitěmi. To je základní rozdíl oproti overlocku Lucznik 720 D-5, který je pěti nitný. Overlock Lucznik 720 D-4 přináší do domácností řadu užitečných funkcí a díky svému vybavení zpříjemňuje práci.

Overlock má diferenciální transport, který zajišťuje plynulé podávání pružných materiálů, a volné rameno, které slouží pro šití rukávů, nohavic a podobných komplikovaných tvarů.

Náš overlock umožňuje regulaci délky stehu v rozmezí 1 – 4 mm, regulaci šířky stehu a šířky ořezu, a to v rozmezí 3 – 7 mm, rovněž přináší regulaci napětí niti.

Co uživatelé hodně ocení, je možnost výběru ze sedmi overlockových a obšívacích stehů, které umožňují profesionální zakončování lemů!

Příslušenství pro overlocky

Zakoupíte-li si tento overlock, bude s ním dodáno základní příslušenství, do kterého patří sada šroubováků, sada jehel, pinzeta a další položky. Tím ale celé příslušenství vyčerpáno není. Pro overlocky 720 D-4 je možné dokoupit další příslušenství, které rozšiřuje možnosti jeho využití. Pro overlock je nabízeno šest druhů patek, díky kterým můžete na materiál přišívat nejrůznější ozdoby, jako jsou korálky, šňůrky, krajky či vyšívané záhyby.

Overlock Lucznik – další informace a nabídka

Další informace o tomto overlocku Lucznik naleznete na stránce Overlock Lucznik 720 D-4. Na našem internetovém obchodě Ráj-šití.cz je umístěna nabídka na šicí stroje a overlocky. Pokud se o téma více zajímáte, určitě navštivte tyto stránky, na kterých zjistíte další užitečné informace. Jestliže se plánujete pořídit si overlock (nebo případně coverlock), naleznete v rubrice FAQ – časté dotazy a v článku Coverlock nebo overlock?.