OK business, s.r.o. – Autorizovaný prodejce značky LUCZNIK v České republice

Na základě úzké spolupráce s představitelem značky šicích strojů a domácích spotřebičů LUCZNIK v Polsku bylo dohodnuto založení autorizovaného prodeje této tradiční značky na trzích v České republice a na Slovensku. Autorizovaným prodejcem se stala společnost OK business, s.r.o. Brno.

Obě společnosti tímto obchodním spojením využijí mnohaleté obchodní zkušenosti a  kontakty společnosti OK business, s.r.o. z prodeje a distribuce šicích strojů v ČR i v zahraničí. Obchodní činností se zabývá samostatná divize šicích strojů a domácích spotřebičů LUCZNIK společnosti OK business, s.r.o.. Servis, záruční a pozáruční služby pro šicí stroje Lucznik jsou trvale zabezpečeny. Toto propojení polského a českých subjektů v obou případech s výrobními a obchodními mnohaletými zkušenostmi je mimořádným přínosem hlavně pro uživatele a klienty. Je zárukou dodržování jakosti výrobků, které prochází rukama zkušených technologů a techniků.

V oblasti marketingových, obchodních a servisních aktivit je úzký kontakt s trhem tou nejlepší referencí od našich uživatelů. Důkazem obchodních zkušeností jsou i naše další obchodní aktivity, které znásobuje internetový obchodní dům OK obchod a Ráj šití.cz:

Raj-siti.cz je internetový obchod se širokým sortimentem potřeb pro šicí stroje a šití. Nabízíme šicí stroje, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje světoznámých značek Lucznik, Bernina, Brother, Janome, Zetina apod. Mandly a další domácí spotřebiče, příslušenství pro šicí stroje a vyšívací stroje, overlocky, coverlocky apod. Články a infomace o šití a o šicích strojích. Většinu zboží máme skladem, rychlé dodací lhůty, dodávky až do domu. Nákup na splátky, akce, slevy, soutěže. Kvalitní a rychlý servis, záruka. Prostě – u nás budete jako v ráji.

OK produkt.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní vybrané výrobky. Internetový obchod OK produkt.cz nabízí pravidelné slevy, prodej na splátky, akční ceny a dopravu až do domu.

Jedna z našich zákaznic uveřejnila recenzi našeho internetového obchodu Ráj-šití:

Protože jsem ve svém blízkém okolí nenašla prodejnu, která by prodávala šicí stroje, koupila jsem si šicí stroj Lucznik v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Na jejich stránkách jsem se seznámila se všemi podrobnostmi, které pro jednotlivé šicí stroje mají uveřejněné, např. informace o funkcích, apod. Podle tohoto popisu jsem si vybrala a jsem s ním velice spokojená. Výhodou nákupu na Ráji-šití je, že nemusím při výběru navštěvovat kamenné obchody, ve kterých se šicí stroje prodávají málo a většinou jsou nekvalitní. Obrovskou výhodou je, že vše je na jednom místě a nic jiného už nemusím hledat.