Šicí a vyšívací stroj Brother Innov-IS F580

Ojedinělá a skutečně nadčasová kombinace šicího a vyšívacího stroje.

Tento šicí a vyšívací stroj Brother se může mimo jiné pochlubit kompletní nabídkou písma v českém jazyce, a to hned u 3 fontů písma, včetně písmenek Š a Ž.

Mimo výbavu, která je u šicích strojů Brother již zvykem, a tím je plně automatický navlékač nití, velká pracovní plocha a velký dotykový displej, má tento stroj menu v češtině a také možnost tvorby vlastního stehu.

Vyšívání je s tímto strojem velmi jednoduché. Díky tomu, že stroj je možné propojit s počítačem a výšivky editovat přímo v programu a pohodlí počítače. Přehledné, intuitivní a rychlé!!!

Ovládání stroje pomocí mobilní aplikace? Ano i to už je v dnešní době možné, a to právě s šicím a vyšívacím stroje Brother F580 a vyšívacím strojem F 540e.

Chcete se dozvědět více?

Artspira – mobilní aplikace pro vytváření projektů a výšivek přímo ve Vašem telefonu.

Konečně máte možnost ukázat co ve Vás je, ukažte to pomocí aplikace Artspira, která je tu pro všechny kreativní nadšence. Pomocí apky Artspira nakreslete svou vlastní jednoduchou výšivku a pošlete ji přes wi-fi do stroje. Ano, tyhle nové stroje mají nově i možnost Wifi připojení. S mobilní aplikací Artspira budete mít neustálý přístup k vytvářeních nových projektů a výšivek. Vymýšlejte, zkoušejte, tvořte. Více se můžete dočíst zde.

Vyšívací stroj Brother F 540e

Abysme nezamluvili druhý nadčasový model mezi stroji Brother, vrátíme se o krok zpět.

Brother F 540 E má 3,7″ velký dotykový LCD displej s českým menu! Jedná se o vylepšený model vyšívacích strojů Brother, který nabízí 3 druhy písma s kompletní českou diakritikou. Vyšívací stroj má velkou vyšívací plochu o rozměrech 180 x 130 mm a je vybaven nově přestřiháváním přejezdů nitě a také automatickým navlékáním nití . Vyšívací stroj má 193 druhů vzorů v paměti stroje, 13 fontů písma ve třech velikostech a z toho 3 fonty písma s již zmíněnou kompletní českou diakritikou. Vaše designerské možnosti zde však nekončí. Vyšívací stroj má WIFI připojení pro bezdrátové přenášení výšivek a také napojení s mobilní aplikací pro rychlou tvorbu výšivek.

Podívejte se na více jeho schopností zde.