Webové stránky Sici-stroj.cz jsou provozovány společností OK business, s.r.o. Tyto stránky jsou zaměřeny na oblast domácího šití, domácích šicích strojů a jejich modifikací, které rozšiřují možnosti domácího šití.

Partnerské weby blogu Sici-stroj.cz:

OK business, s.r.o. – obchodně poradenská firma. Její činnost se zaměřuje na provozování specializovaných eshopů a obchodů.

Ráj-šití.cz – jde o internetový obchod s potřebami pro šití a pro celou domácnost. Sortiment tvoří šicí stroje, overlocky, coverlocky a vyšívací stroje známých značek Lucznik, Bernina, Janome, Zetina, Brother. Pro šicí stroje a overlocky prodáváme příslušenství. Dále prodáváme domácí spotřebiče, mandly a knihy. Na stránkách Ráj-šití.cz je i spousta zajímavých článků především ze světa šití.

OK-obchod.cz – tento internetový obchodní dům nabízí široký sortiment zboží pro domácnost, zahradu, dílnu, počítač, kancelář a volný čas. Zboží nabízíme v patrech internetového obchodního domu. V jednotlivých patrech převažuje elektronika, víno, audio-video technika, GPS navigace, počítače, pc hry, zdraví, sport, hračky, digitální fotoaparáty, mobilní telefony, parfémy, dům, dílna, zahrada, hodiny, šperky, šicí stroje, overlocky. Nabízíme prodej na výhodné splátky s krátkými dodacími lhůtami, dopravou až do domu, a různými akcemi. Na stránkách uveřejňujeme i zajímavé články, které se zabývají sortimentem z jednotlivých oddělení našeho internetového obchodu.

Lucznik.cz – další činností společnosti OK business, s.r.o. je prodej šicích strojů. Lucznik.cz je stránka autorizovaného prodejce polské značky Lucznik pro ČR a SR. Na této stránce představujeme moderní šicí stroje, overlocky, mini-overlocky a příslušenství značky Lucznik. Ke každému šicímu stroji, overlocku a dalšímu zboží zde prezentovanému jsou zpracovány podrobné články se zajímavými informacemi o nové modelové řadě, která nad ostatní vyniká skvělým poměrem kvalita-cena.

OK produkt.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní a prověřené výrobky. Internetový obchod OK produkt.cz nabízí pravidelné slevy, prodej na splátky, akční ceny a dopravdu až do domu.

—————————————————————————————————————–

Ostatní partnerské weby:
Katalog 1x.cz