Šicí stroj.cz je blog neboli webová stránka zaměřená na šicí stroje, overlocky a coverlocky. Najdete zde informace o šití a šicích strojích, články o historii šicích strojů, nabídky na šicí stroje, tipy, rady, nápady a další informace o módě a šití.

Na našem blogu Šicí-stroj.cz se budeme snažit poskytovat aktuální informace z oblasti šití, šicích strojů, šicí techniky a technologie šití. Podíváme se na rozdíly mezi jednotlivými šicími stroji a také na rozdíl mezi šicím strojem a overlockem,  coverlockem atd. Tento web by měl pomoci všem, kteří mají šití za své hobby.

Dočtete se zde o značkách šicích strojů jako jsou:  šicí stroje Veritas, Singer, Janome, Brother, Lucznik, AEG, Bernette, Bernina, Juki, Pfaff, Husqvarna, Bobbin, Baby Lock, Merrylock, Guzzanti, Gritzner, Zetina, Veronica, Toyota, Necchi, Elna, Redstar, Minerva, Garudan, Lada, atd.

Vítejte ve světě šití! Budeme rádi, když Vám náš blog poslouží i jako živé fórum k výměně zkušeností a navázání nových odborných vztahů světa šití.

Šicí stroj logo