Doba jde pořád vpřed a to se týká i šicích strojů. Reakcí na tuto skutečnost a nároky zákazníků je dlouho očekávaná novinka od značky Lucznik – šicí stroj Lucznik 2040 Karolina. Tento elektronický šicí stroj má výhodnou cenu a velmi užitečné elektronické funkce pro co nejpohodlnější šití spolu s LCD displejem.

Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina představuje skvělý šicí stroj pro začínající i pokročilé švadleny. Se svými elektronickými funkcemi představuje ideálního pomocníka pro šití metodou patchwork a quilting. Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina má 66 užitečných stehů, mezi kterými naleznete stehy užitkové, overlockové, elastické, dekorační a také 5 typů automatické knoflíkové dírky šité na 1 krok. Na stroji si můžete nastavit polohu jehly při zastavení šití (nejvíce používaná funkce při patchworku a quiltingu), šít bez pomocí pedálu a regulovat si rychlost šití přímo na stroji (když zrovna nepoužíváte nožní spouštěč). Praktický navlékač velmi usnadňuje navlékání nitě do očka jehly. Kvalitní LCD displej zobrazuje číslo zvoleného stehu, takže ovládání tohoto šicího stroje je velmi jednoduché a intuitivní. Přednastavenou délku a šířku stehu můžete pohodlně měnit podle potřeby. Pokud se šitím teprve začínáte, určitě uvítáte funkci SLOW. Po zmáčknutí tohoto tlačítka stroj šije pomalu, i když omylem sešlápnete pedál více než byste chtěli. Na stroji nelze šít dvojjehlou.

Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina

Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina

Šicí stroj Lucznik 2040 Karolina je praktický vánoční dárek pod stromeček, protože splňuje požadavky pokročilých švadlen a moderní trendy v šití, takže neurazí, právě naopak! Stroj se svým jednoduchým designem zalíbí i těm nejnáročnějším.

Pro hledání výrazů šicí stroje a overlocky, navštivte kategorii šicí stroje Lucznik. Pokud hledáte šicí stroj Lucznik, můžete navštívit i web www.lucznik.cz, kde naleznete přehlednou nabídku šicích strojů značky Lucznik pro ČR. Značka Lucznik nejsou pouze šicí stroje, ale také overlocky a žehlící lisy.