Představujeme Vám novinku na našich stránkách – coverlock značky Baby Lock Cover Stitch. Jedná se o dvou, tří i čtyř-nitný coverlock určený jak pro domácnost tak i do krejčovského salonu. Tento stroj vytváří profesionální zakončení na všech druzích látek. Coverlock šije kvalitně, rychle a je kladen důraz na snadné používání. Tento coverlock se skvěle hodí jako doplněk k overlocku.

Funkce pro coverlock Baby Lock Cover Stitch

Stejně jako u většiny jiných strojů značky Baby Lock má i tento patentované navlékání nitě Jet-Air Threading, díky kterému stroj navléká nitě prakticky
sám a to i v libovolném pořadí – tuto možnost zajišťuje další patent trubkový smyčkovač! Samozřejmostí u totoho coverlocku je i diferenciální posuv. Další velmi zajímavou funkcí je automatické zasunutí zoubků podavače při zvednutí patky, což zaručuje pohodlné manipulování látky pod patkou. Když se patka spustí, zoubky se zase automaticky vysunou. Tento coverlock šije rychlostí až 1500 stehů za minutu a má manuální nastavení napětí. Velice praktický je i odstřih nitě a vestavěná schránka na příslušenství.

Coverlock Baby Lock Cover BLCS-2

Coverlock Baby Lock Cover BLCS-2

Stehy

Coverlock Baby Lock Cover Stitch šije prádlový steh šířky 3 mm a 6 mm, délku stehu lze zvolit od 1 mm až do 4 mm. Coverlock šije trojjehlový prádlový steh, široký prádlový steh, steh prádlový úzký šitý vlevo a vpravo. Řetízkový steh šitý levou jehlou, prostřední jehlou nebo pravou jehlou. U tohoto stroje lze měnit patky, dokoupit lze patka pro šití sámků, průhledná patka a lemovací patka.

Více informací

Více informací naleznete na stránkách Ráje šití.cz v kategorii coverlocky nebo overlocky Baby Lock. O historii značky Baby Lock si více můžete přečíst na Overlocky Baby Lock a jejich historie.

Kromě overlocků a coverlocků Baby Lock nabízíme i šicí stroje a overlocky jiných značek i s možností dokoupení příslušenství a galanterie.