Vlastníte šicí stroj Lucznik nové modelové řady a chcete si k němu pořídit patky. Na trhu nově naleznete atypické patky, které dříve nebyly k sehnání! Zvláště pokud chcete lemovat pomocí šikmého proužku, bude pro vás patka pro lemování šikmým proužkem skvělým a nenahraditelným pomocníkem!

Výhradní zastoupení značky Lucznik pro ČR a SR uvedlo na trh nové patky a lemovače pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady. Tyto patky a lemovače zatím seženete pouze v internetovém obchodě Ráj-šití.cz za velmi příznivé ceny.

Sada 10 patek

Sada 10 patek

Novinky:
Teflonová patka
Patka kolečková válcová
Patka pro lemování šikmým proužkem
Patka pro našívání provázků a pásků
Lemovač 0,6 cm
Lemovač 0,9 cm
Lemovač 1,5 cm
Lemovač 2,2 cm
Držák lemovač
Box na cívky 25 ks cívek
Zakladače šikmých proužků

Teflonová patka Lucznik je speciální patka vyrobená z bílého plastu. Teflonová patka slouží pro šití přilnavého materiálu, který by se mohl ?přilepit? na patku. Díky použitému plastu přilne na látku a nezpůsobuje její krčení.

Patka teflonová

Patka teflonová

Patka kolečková válcová Lucznik i tato patka patří mezi méně obvyklé, protože se používá k šití těžkých materiálů, jako je kůže, vinyl apod. Patka se vyrábí z průhledného plastu (kromě koleček). Patka šitý materiál ?válcuje? před sebou, takže nebrzdí, a proto se těžké materiály šijí snadněji.

Patka kolečková válcová

Patka kolečková válcová

Patka pro lemování šikmým proužkem Lucznik je v poslední době velmi žádaná patka, která si získává stále větší oblibu díky technice šití patchworku a quiltingu.

Patka pro lemování šikmým proužkem

Patka pro lemování šikmým proužkem

Již vyrobené šikmé proužky mají v galanterii, avšak není to pravidlem. V praxi se osvěčila výroba šikmých proužků vlastních, pomocí speciálního zakladače šikmých proužků. S tímto zakladačem je výroba šikmých proužků jednoduchá a rychlá. Zakladače šikmých proužků se vyrábí ve více rozměrech, takže si můžete vybrat, jak široký výsledný proužek bude.

Patka pro našívání provázků a pásků Lucznik slouží pro všívání až devíti tenkých provázků.

Patka pro našívání provázků a pásků

Patka pro našívání provázků a pásků

Lemovače Lucznik

Lemovače Lucznik jsou další praktickou pomůckou, která slouží pro dvojí podehnutí materiálu. Lemovače se prodávají ve více rozměrech. K lemovači je však nutné dokoupit držák lemovače příp. si můžete pořídit celou sadu lemovačů vč. držáku za zvýhodněnou cenu.

Sada lemovačů vč. držáku

Sada lemovačů vč. držáku

Více informací:
Všechny tyto novinky jsou vhodné pro šicí stroje nové modelové řady Lucznik a lze je objednat v internetovém obchodě Ráj-šití.cz. Patky naleznete v kategorii příslušenství Lucznik nové šicí stroje. Pokud ještě nevlastníte šicí stroj Lucznik a plánujete jeho koupi šicí stroje a overlocky Lucznik se nachází v kategorii šicí stroje a overlocky.