Šicí stroje Pfaff Ambition jsou dlouho očekávané šicí stroje značky Pfaff. Tyto šicí stroje jsou úplnou novinkou na českém trhu a nabízejí nejnovější vylepšení na poli domácích elektronických šicích strojů za přijatelnou cenu.

Do nové řady šicích strojů Pfaff Ambition patří šicí stroj Pfaff Ambition 1.0 a šicí stroj Pfaff Ambition 1.5. Šicí stroje Pfaff Ambition se skvěle hodí pro kreativní domácí šití, patchwork i quilting. Velký pracovní prostor vpravo od jehly, který činí celých 20 cm, umožňuje pohodlné šití i rozměrných kusů látek. Oba modely jsou vybaveny podsvíceným LCD displejem s vysokým rozlišením. U modelu Ambition 1.5 je zmíněný displej dotykový!

Šicí stroj Pfaff Ambition 1.0

Šicí stroj Pfaff Ambition 1.0

Šicí stroj Pfaff Ambition 1.0 je elektronický šicí stroj s nadstandardními funkcemi. Šicí stroj Pfaff Ambition má 136 šicích programů, IDT systém pro přesné podávání látky, horizontálním rotační chapač a plněautomatické šití knoflíkové dírky na jeden krok. Šicí stroj Pfaff Ambition 1.0 dále nabízí volné rameno, 2 druhy abecedy, tlačítko Start/Stop pro šití bez pedálu, automatické zapošití, 29 poloh jehly, možnost uložení vlastních stehů a nastavení přítlaku patky. Pracovní plocha je osvícena třemi světelnými zdroji LED pro šití bez stínů. Další důležité funkce jsou možnost šití dvojjehlou, šití volným pohybem, nastavení přítlaku patky, automatické zapošití apod..

Narozdíl od modelu Pfaff Ambition 1.0 jeho dražší bráška nabízí navíc: čidlo návinu spodní niti, díky němuž se vždy dozvíte, když dochází spodní nit. Šicí stroj Pfaff Ambition 1.5 má 195 šicích programů a 4 druhy abecedy. Největším kladem však je, jak už bylo zmíněno, dotykový displej. Dotykový displej má přehledné ovládání a zobrazuje veškeré informace o zvoleném stehu. Práce s dotykovým displejem je velmi snadná.

Šicí stroj Pfaff Ambition 1.5

Šicí stroj Pfaff Ambition 1.5

Více informací
Šicí stroje Pfaff nabízí internetový obchod Ráj šití.cz. Ráj šití.cz má největší nabídku značek šicích strojů na tuzemském trhu, kvalitní a nadstandardní služby i v oblasti poradenství a výběru šicího stroje. V nabídce Ráj šití.cz naleznete nejen šicí stroje, overlocky a příslušenství, ale také mandly a žehlící lisy, které usnadňují a urychlují žehlení.