Internetový obchod Ráj-šití.cz vyhlašuje nové zajímavé slevové akce s dárky zdarma! Od února nabízí Ráj-šití.cz v akci elektronický šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna II a overlock Lucznik 720 D-4 s hodnotnými dárky.

Jako je tomu na Ráj-šití.cz zvykem, tak i v roce 2012 připravuje pro své zákazníky cenově velmi výhodné akce na šicí stroje a overlocky. I tentokrát je opravdu na co se těšit!

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna II + dárek

K nákupu elektronického šicího stroje Lucznik 2020 Balladyna II dostanete šicí soupravu Medium v hodnotě 200,- Kč zdarma. Sada obsahuje 24 barevných nití na špulkách a 24 navinutých plastových cívek pro šicí stroje Lucznik ve stejných barvách. Akce platí do vyprodání zásob.

Šicí stroj 2020 Balladyna II je elektronický šicí stroj s LCD displayem pro domácí šití.Šicí stroje 2020 Balladyna jsou šicí stroje vybavené horizontálním rotačním chapačem, volným ramenem, plynulou regulací šířky, délky a rychlosti šití a nabízejí 60 stehů. Ve standardu je 11 typů plněautomatických knoflíkových dírek, automatický navlékač jehly. Extra vysoký zdvih patky, funkce polohování jehly, funkce automatického zapošití, patchworkové stehy stejně jako možnost dokoupení přídavné pracovní plochy, předurčuje tyto šicí stroje i pro milovníky šití patchworku. Šicí stroj bez problému zvládá šití více vrstev rifloviny a jiných silných materiálů. Šicí stroj 2020 Balladyna II má ve výbavě již v ceně naprostou většinu patek, čímž se liší od většiny strojů stejné kategorie! Ve výbavě je tvrdý kryt.

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Šicí stroj Lucznik 2020 Balladyna

Overlock Lucznik 720 D-4 + dárek

K overlocku Lucznik 720 D-4 jako dárek sada 2 ks patek pro overlock 720 D-4 v hodnotě 980,- Kč zdarma! Sada obsahuje patku řasící a patku pro slepý steh.

Overlock Lucznik 720 D-4

Overlock Lucznik 720 D-4

Overlock Lucznik 720 D-4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock s diferenciálním transportem, volným ramenem a dalšími důležitými funkcemi vhodnými pro každou domácnost. Overlocky 720 D-4 jsou univerzální overlocky pro šití většiny typů tkanin. Do domácího šití vnášejí overlocky profesionální kvalitu díky funkcím, které nabízejí. Overlock Lucznik 720 D-4 má diferenciální podávání a možnost nastavení délky i šířky stehu.

Více informací

Na Ráj-šití.cz naleznete šicí stroje a overlocky 13 různých značek. Kvalitní záruční i pozáruční servis a nadstandardní poradenské služby v oblasti výběru vhodného šicího stroje.