Overlock Baby Lock Imagine je 2, 3, a 4 – nitný moderní overlock k domácímu použití, který má 10 nových patentů pro jednodušší ovládání a usnadnění práce. Dokáže šít rychlostí až 1500 stehů/min.

Nejzajímavější funkce overlocku Baby Lock Imagine

Největší výhodou overlocku Baby Lock Imagine je bezesporu automatické navlékání nití (Jet Air Threading), za pomoci proudícího vzduchu rychle a jednoduše navlékne nit, stačí pouze dát konec nitě do smyčkovače a zmáčknout páčku. Díky této novince už není potřeba barevného značení na overlocku ani vodítek.
Patentované trubkové smyčkovače umožňují navlékání nití v libovolném pořadí, také nit není problém kdykoliv dovléknout.
Další velmi zajímavou funkcí je automatické napínání nití (Automatic Thread Delivery System), tato funkce při šití zabezpečuje potřebné množství nitě pro jeden steh. Funkce automatického napínání dodává nit po stezích, potřebné množství nitě se přizpůsobuje druhu stehu, který si uživatel sám nastaví. Touto ojedinělou novátorskou funkcí se liší od levnějšího overlocku Baby Lock Éclipse.
Nová svislá poloha jehly umožňuje proniknutí každou látkou, prošije klasické, elastické látky přes hedvábí až po tak oblíbenou džínovinu.

Overlock Baby Lock Imagine BLE 1 AT

Overlock Baby Lock Imagine BLE 1 AT

Další vlastnosti pro overlock Baby Lock Imagine

Samozřejmostí u tohoto overlocku je i plnohodnotný diferenciální podavač, který zaručí stejné a hladké švy. Nastavit si můžete řasení v poměru 2:1 a nebo napínání 3:4.
Tento stroj má elektronický ovládací pedál, elektronicky řízený pohon, velmi silný ořezávací systém, kterému nedělá problém žádná látka, ořezávací nůž lze navíc kdykoliv zapnout či vypnout. Možnost nastavení délky, šířky stehu i rolovaného lemu. Na vytvoření rolovaného lemu jsou zapotřebí dvě nebo tři nitě. Boční ořez nitě.

Příslušenství

Praktický vestavěný navlékač jehel, vestavěná schránka na příslušenství, vestavěné osvětlení, vestavěné vodítko stužky/pásky.

Další informace naleznete na stránce overlock Baby Lock Imagine v kategorii overlocky Baby Lock. Objednat si můžete tento stroj na Ráj šití.cz, kde naleznete i velké množství příslušenství pro šicí stroje i overlocky.