Šicí stroj Veritas 808 je jednoduchý domácí šicí stroj, který poskytuje kvalitní služby a nabízí praktické funkce.
Šicí stroj Veritas 808 má kyvný chapač, volné rameno a osm šicích programů, mezi které patří užitkové a overlockové stehy. Šicí stroj Veritas 808 je také dodáván s rozsáhlým standardním příslušenstvím, které je započítáno do ceny šicího stroje.

Funkce, které poskytuje šicí stroj Veritas 808

Mezi funkce, které poskytuje šicí stroj Veritas 808, patří již zmíněný kyvný CB chapač. Chapač je kovový a z kovu je rovněž vyrobena i dráha chapače. Šicí stroj dále nabízí volné rameno a umožňuje plynulou regulaci délky stehu do 4 mm, šití dvojjehlou, jemné doladění stehů či regulaci napětí niti. Zpětné šití nalezne své uplatnění zejména při zapošití, a proto je mezi funkce šicího stroje rovněž zařazeno. Tyto šicí stroje mají funkci poloautomatické knoflíkové dírky na čtyři kroky. Ořez nitě je umístěn na hlavě stroje a také na patkové tyči. Mezi další funkce patří regulace přítlaku patky, jemné doladění stehů či rychlé navíjení horní nitě. Velkým usnadněním je rychloupínání šicích patek, které umožňuje snadnou a rychlou výměnu patky. Další velkou výhodou je i vysoký zdvih patky pro materiály do 10 mm.

Šicí stroj Veritas 808

Šicí stroj Veritas 808

Standardní příslušenství pro šicí stroj Veritas 808

Šicí stroj je dodáván se sadou patek, do které patří patka pro rovný a klikatý steh, zipová patka, patka pro přišívání knoflíků či patka na knoflíkovou dírku. Další příslušenství tvoří zejména potřeby pro běžnou obsluhu stroje, jako je šroubováček, štěteček olejnička, kryt na zoubky podavače či vodící pravítko. Součástí dodávky jsou i jehly a cívky.

Další informace o šicím stroji

Veškeré podrobné informace o šicím stroji včetně možnosti jeho objednání naleznete na stránce Šicí stroj Veritas 808. Máte-li zájem seznámit se s celou nabídkou na šicí stroje Veritas, navštivte kategorii Šicí stroje Veritas v internetovém obchodě Ráj-šití.cz, který se specializuje na šicí stroje a další šicí a domácí techniku.