Jedinečná edice šicího stroje a overlocku Making The Cut

Už jste viděli něco tak originálního, sladěného a designově výrazného? Věřím že ne, protože edice výrazně modrý šicí stroj, kterému po boku stojí výrazně modrý overlock nevznikne každý den.

Díky fashion show pořádané Amazonem ve spolupráci se značkou Singer vznikla tato limitovaná edice šicího stroje a overlocku. 

Pojďme se společně podívat, co nám vlastně tato limitovaná edice může nabídnout… Stojí to za to?

Pokud čekáte nějakou pecku, možná budete trochu zklamaní. Šicí stroj i overlock jsou designově velmi originální, uvnitř se však skrývá šicí stroj, který už možná znáte v podobě typické pro stroje Singer.

Šicí stroj Singer M3335 – Making The Cut

Jedná se o šicí stroj se zvětšenou pracovní plochou o 30 %, což Vám umožnuje komfortní šití i větších kusů látek a Vy tak máte možnost na stroji uskutečnit i náročnější projekty. Dále nabízí celokovovou vnitřní konstrukci a mechanické ovládání, díky tomu je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé švadleny. Jednokroková automatická knoflíková dírka je třešničkou na dortu tohoto šicího stroje s jedinečným moderním designem.

Tento šicí stroj je jednoduše vhodný do každé domácnosti a pro začátečnice i pokročilé švadleny, které ještě nepotřebují nijak složitý šicí stroj.

Vedle šicího stroje stojí ruku v ruce i overlock ve stejném designu.

Overlock Singer S0235 – Making The Cut

Je základní overlock, který mimo svou úžasnou tmavě modrou barvu nabízí také volné rameno, rychloupínací systém výměny patek, možnost šití rolovaného stehu a mnoho dalších funkcí. Overlock skvěle doplňuje šicí stroj M3335 ze stejné kolekce, spojte tyto dva stroje do jednoho šicí koutu a Váš sen o moderním, nadčasovém a jedinečném šicím koutu se stane skutečností.

Zaujaly Vás tyto stroje? Neváhejte, pro českou republiku byl vyroben omezený počet kusů.