Šicí stroj Lucznik 848 Gosia patří do nové modelové řady šicích strojů Lucznik, které byly s úspěchem uvedeny na český trh. Šicí stroje Lucznik jsou charakteristické vynikajícím poměrem mezi kvalitním výkonem a snadno přijatelnou cenou. Jejich kvalitní a jedinečné provedení s plně kovovým šicím mechanismem a velkým počtem funkcí z nich činí velmi šikovné domácí pomocníky. Jako součást této úspěšné řady nyní přichází další šicí stroj – šicí stroj Lucznik 848 Gosia, který je navíc vybaven pevným kufříkem.

Jakými funkcemi je vybaven šicí stroj Lucznik 848 Gosia

Šicí stroj Lucznik 848 Gosia je domácí šicí stroj s jednoduchou obsluhou. Pro bezpečný a snadný transport či pro bezpečné uložení je tento šicí stroj vybaven kufříkem. Díky svým funkcím a výkonu se výborně hodí do každé domácnost. Šicí stroj nabízí celkem 15 šicích programů včetně 12-ti druhů stehů, rotační chapač, volné rameno, a řadu dalších funkcí, jako je ořez nitě umístěný na těle stroje, čtyřkrokové obšívání knoflíkové dírky, funkce zpětného zapošití či funkce navíjení niti na spodní cívku, kdy se po naplnění spodní cívky systém automaticky vypne.

Šicí stroj Lucznik 848 Gosia

Šicí stroj Lucznik 848 Gosia

Pro snadnější kontrolu navinutí niti na spodní cívku je stehová deska průhledná. Stačí tak jeden pohled skrze stehovou desku a snadno zjistíte, máte-li nechat šicí stroj, aby navinul nit na spodní cívku.

Které stehy šije tento šicí stroj?

Šicí stroj dále nabízí celkem 12 druhů stehů. Šicí stroj tedy dokáže šít přímý rovný steh pro šití, klikaté (entlovací) stehy pro zakončování lemů, slepý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů nebo pro šití zipů, či elastický velký steh, který je určen pro opravy, všívání gumy a zpevňování nebo šití ložního prádla. Pro zakončování lemů má šicí stroj také overlockové stehy. Chcete-li šít ozdobné okraje, potom jistě oceníte mušličkový steh, a pokud máte v úmyslu šití elastických materiálů, využijete trojitý rovný steh. Tvorba a použití stehů je podrobně popsána v návodu k použití.

Technické údaje pro šicí stroj Gosia

Šicí stroj Lucznik Gosia má tělo vyrobené z hliníkového korpusu. Šicí mechanismus je tvořen kovovými částmi. Šicí stroj má vnější části vyrobeny z plastu.
Výkon motoru činí 70 W. Šicí stroj má 15ti wattovou žárovku pro osvětlení prachovní plochy a vypínač světla. Patku lze zvednout až do výšky 7,5 mm. Hmotnost činí 5,5 kg (netto), v balení 7 kg.

Šicí stroje je dodáván se standardní výbavou

Do ceny, za kterou je šicí stroj Gosia prodáván, je zahrnuta i rozsáhlá standardní výbava. Tato výbava je tvořena páračem pro prořezání knoflíkové dírky, třemi jehlami, kolíkem na cívku nití, měkkým plastovým krytem proti prachu, tvrdým plastovým kufříkem v modré barvě, třemi patkami a dalšími nástroji pro využívání funkcí či ovládání šicího stroje.

Vedle předmětů dodávaných v rámci standardního příslušenství lze dále pro šicí stroj dokoupit rozsáhlé příslušenství, které představuje především velké množství patek umožňujících využívání různých funkcí při šití.

Šicí stroj pro běžné domácí šití

Šicí stroje Lucznik 848 Gosia jsou jednoduché šicí stroje, které se výborně hodí pro běžné domácí šití. Plánujete-li přenášení či transportování šicího stroje, pevný plastový kufřík ve stylové modré barvě je věcí, kterou zajisté oceníte.

Pro další informace navštivte stránku internetového obchodu pro šicí stroje Ráj-šití.cz.