Cover/overlock Husqvarna Amber Air S600

Pojďme si na chvíli odpočinout od šicích strojů a podívat na jejich neodmyslitelného parťáka. Parťáka, který za šicí stroj udělá práci, kterou šicí stroj neumí nebo nedokáže provést tak dobře.
Tímto parťákem je overlock a v ještě lepším případě je to kombinace coverlocku a overlocku dva v jednom. A protože nejsme žádní troškaři, přestavíme Vám rovnou TOP zástupce z této kategorie strojů.

Husqvarna Amber Air S600 je kombinací overlocku a coverlocku, což uživateli nabízí širokou škálu stehů a multifunkční využití pro domácí šití.

Amber je komfortní na obsluhu díky navlékání smyčkovačů vzduchem. Už žádné trápení s navlékáním overlocku, tento stroj to udělá prakticky za Vás. Díky navlékání smyčkovačů vzduchem je navíc mnohem jednodušší konverze z overlocku na coverlock a obráceně než u běžných kombinací s ručním navlékáním.Dotyková obrazovka na overlocku nabízí úplně jiné rozhraní nastavení, než jste možná byli doposud zvyklý od mechanického overlocku. Veškeré nastavení stroje včetně délky stehu, regulace přítlaku patky  i napětí nití provádí uživatel na displeji. Díky dotykové obrazovce je tak nastavení stehů pro uživatele naprosto pohodlné a přehledné. Na pohodlnosti přidává i funkce, která dokáže stroj automaticky přizpůsobit dle šitého materiálu, který si zadáte na displeji.

Třešničkou na dortu tohoto stroje je bohaté příslušenství, které dostanete spolu se strojem. Rozšiřující stolek, kolenní páka a přihrádka na odřezky je naprostou samozřejmostí a Vy se tak můžete pustit do šití ihned jak stroj dorazí k Vám.


Ptáte se, jaké stehy vlastně tato propracovaná kombinace coverlocku a overlocku zvládne? Odpovíme obrázkem…
Husqvarna Amber Air S600 nepatří mezi stroje, které bude mít doma každý. Stroj je z vyšší cenové kategorie určený pro náročnější uživatele nebo pro ty, kteří si rádi dopřejí to nejlepší. Po vyzkoušení práce s Amber už jiný stroj nebudete chtít.