Coverlock Singer 14 T 970 C je novinkou světoznámé značky Singer, nejznámějšího výrobce šicích strojů na světě. Sice to trvalo poměrně dlouho, ale už i značka Singer se může pyšnit svým coverlockem! Potřebujete-li zkrátit délky triček, tepláků či sportovního oblečení spodem krycím stehem, je coverlock Singer ideálním pomocníkem.

 

Co je coverlock a k čemu slouží?

Coverlock je 4-nitný 3-jehlový stroj, který šije spodem krycím (prádlovým nebo též coverlockovým) a řetízkovým stehem. Neumí šít rovně, jako klasický šicí stroj ani overlockovými stehy jako overlock. Coverlock neořezává látku. Je určen pro zkracování délek nejen pružných materiálů. Spodem krycí steh vypadá shora jako dva vodorovné rovné stehy a zespodu jsou smyčky. Vytvořený steh je pružný a vypadá profesionálně.

Coverlock Singer 14 T 970 C

Coverlock Singer 14 T 970 C

Coverlock Singer 14 T 970 C, co všechno umí?

je to 2, 3 a 4-nitný 1, 2, 3-jehlový coverlock určený pro domácí použití. Vybaven diferenciálním podáváním s možností regulace v rozmezí 0,6 až 2,0 (umožňuje řasení, příp. natahování látky). Mezi ostatními coverlocky vyniká velkým pracovním prostorem vpravo od jehly a přehledným barevným značením navlékacích drah nití. Maximální rychlost šití na tomto coverlocku dosahuje až 1100 stehů za minutu. Na stroji kromě diferenciálního podávání můžete regulovat i délku stehu od 1 do 5 mm či přítlak patky.Díky ořezu nití umístěném na těle stroje pohodlně odříznete přebytečný ušitý řetízek.

Coverlocky Singer 14 T 970 C používají jehly Singer s značením Singer 2022.

Coverlock Singer 14 T 970 C

Coverlock Singer 14 T 970 C

 

Co získáte v ceně overlocku?

Sada jehel vel. 90 (označení Singer 2022)
Šroubovák široký
Šroubovák úzký
Pinzeta
Síťky na špulky s nití (4 ks)
Držáky nití (4 ks)
Štěteček
Měkký obal proti prachu
Box na příslušenství
Český návod na použití