Coverlock s profesionálními výsledky… Baby Lock Euphoria BLC4 Cover

Baby Locky se začaly vyrábět před více jak 50 lety. Značka Baby Lock vyrábí průmyslové a domácí overlocky a coverlocky a jelikož jejich zájmy nejsou roztahané do více odvětví výroby strojů, mají dostatek prostoru pro vymýšlení prakticky dokonalých strojů. Je toho Baby Lock Euphoria BLC4 Cover důkazem?

Baby Lock Euphoria BLC4 Cover

Nejkomfortnější, nejsilnější a nejrychlejší coverlock pro domácnost, který má navíc nejdelší životnost. Vyzkoušejte ten nejlepší stroj na trhu v podobě coverlocku Baby Lock Euphoria. Zde nejsou potřeba žádné reklamní triky ani řeči kolem. Zažijete novou dimenzi zážitků v šití s coverlockem Euphoria.
Euphoria je coverlock, který šije prádlový a řetízkový steh a poskytuje výsledky na profesionální úrovni.
Co může uživatelům nabídnout?

S navlékacím systémem ExtraordinAir® navlečete smyčkovač proudem vzduchu jediným stiskem tlačítka. Systém Automatic Thread Delivery™ umožňuje navlékání nití v libovolném pořadí a zahájení šití bez jakéhokoliv nastavování napětí nití. Jakoukoliv nit není problém dovléknout jednotlivě a nebudete potřebovat ani žádná vodítka.
Coverlock Baby Lock Euphoria BLC4 Cover nabízí velkou pracovní plochu, což Vám umožní šití i náročných projektů.

Podívejte se na detail stroje, kde se můžete dočíst a dalších důležitých vlastnostech coverlocku Baby Lock Euphoria.

Baby Lock Euphoria BLC4 Cover si můžete zdokonalit pomocí širokého sortimentu zakladačů a lemovačů, kterých má Euphoria doslova nejširší nabídku v kategorii coverlocků pro domácnost.

Máte doma čtyřnitný overlock Baby Lock? Skvělé, protože coverlock Baby Lock Euphoria je vytvořený jako doplňkový stroj pro čtyřnitný overlock Baby Lock.