Coverlock Pfaff 4.0 je moderní elektronický overlockový stroj, který šije i coverlockové (prádlové nebo-li spodem krycí) stehy. Tento overlock šije coverlockové stehy bez nutnosti měnit patku nebo stehovou desku, takže přeměna je velmi jednoduchá.

Hlavní funkce pro coverlock Pfaff 4.0

Coverlock Pfaff 4.0 je 2,3,4 a 5-ti nitný overlockový stroj s coverlockovými stehy, který má 25 druhů stehů včetně prádlových stehů, overlockových stehů, řetízkového stehu či rolovaného lemu. Velice praktická je velká pracovní plocha vpravo od jehly. K tomuto overlocku – coverlocku lze přidat i šicí stolek, výsledkem je opravdu velký pracovní prostor.Základem coverlocku je německá inovativní konstrukce, která je vytvořena pro snadné šití a umožňuje dosažení profesionálního vzhledu. Všechna nastavení lze upravit pro speciální látky a zvláštní techniky. Coverlock rovněž automaticky nastavuje napětí niti, diferenciální posuv a délku stehu při výběru stehu z nabídky coverlocku. Coverlock dále umožňuje libovolné úpravy nastavení stehu a jejich uložení. Kdykoli příště můžete steh s vlastním originálním názvem vyvolat z paměti a použít. Coverlock má i funkci Poslední steh, která si pamatuje poslední ušitý steh. Po vypnutí a zapnutí stroje lze okamžitě pokračovat v šití výrobku.

Coverlock Pfaff 4.0

Coverlock Pfaff 4.0

Další funkce pro coverlock Pfaff 4.0

Coverlock Pfaff 4.0 má také nastavitelnou délku stehu, nastavitelnou šířku ořezu, nastavitelný přítlak patky. Samozřejmostí je zvýšená poloha přítlačné patky pro šití více vrstev materiálu či silné látky. Další zajímavou funkcí je elektronická síla vpichu – každý steh se řídí pro plnou sílu vpichu při libovolné rychlosti.

Více informací

Tento coverlock Pfaff 4.0 si můžete objednat v internetovém obchodě Ráj šití.cz, kde naleznete velké množství overlocků v kategorii overlocky, ale také hodně značek pro šicí stroje. Na Ráj šití.cz naleznete i mechanický coverlock Pfaff 3.0 s podobnými funkcemi.