Hledáte cenově dostupný coverlock na zkracování délek u pružných materiálů pro domácí šití? Pak určitě čtete správně. Coverlock Lucznik 820 D-D3 je nejen cenově dostupný, ale také jednoduchý na obsluhu.


Nevíte, jak zkrátit délku u pružných materiálů s profesionálně vypadajícím výsledkem? Pomůže coverlock! Coverlock je stroj, který vytváří tzv. spodem krycí steh (dva vodorovné stehy nahoře a ze spodu smyčky) a řetízkový steh, neořezává jako overlock. Vytvořený steh je pružný, a proto vhodný i pro extra pružné materiály, např. plavky.

 

Coverlock Lucznik 820 D-3D se od ostatních dražších coverlocků liší. Má pouze 3 nitě, což značně usnadňuje obsluhu a snížuje spotřebu nití. Pokud hledáte coverlock na občasné domácí šití, bude pro Vás Lucznik 820 D3 skvělou volbou.

Coverlock Lucznik 820 D-3D

Coverlock Lucznik 820 D-3D

DÁREK zdarma!

 

Ano, k nákupu coverlocku Lucznik 820 D-D3 získáte dárek! Overlockové nitě (3 ks) v návinu 5000 m zdarma! Jedná se o kvalitní 100% polyesterové nitě v bílé nebo černé barvě.

 

Více informací o coverlocku získáte v internetovém obchodě Ráj-šití.cz v kategorii coverlocky. Pokud hledáte šicí stroj, overlock nebo coverlock odpovídající přesně Vašim požadavkům, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vás zorientovat se v džunglí až 21 značek šicích strojů!