Jedinečná bomba na trhu! Cenově dostupný 3 – nitný coverlock do každé domácnosti s jednoduchou obsluhou. Coverlock Lucznik 820 D – D3 je jediný svého druhu a vytvoří profesionální zakončení i na velmi pružných látkách.

Coverlocky Lucznik 820 D – D3 jsou 3-nitné 2-jehlové coverlocky. Zvládají šít nejpoužívanější prádlový (spodem krycí nebo také coverlockový) steh a řetízkový steh. Profesionálně zakončí délky triček, rukávů, nohavic apod. Coverlock Lucznik 820 D – D3 je řešením pro domácí švadleny, které si netroufají na 4 nebo 5 – nitný coverlock. Prádlový neboli spodem krycí coverlockový steh, vypadá z vrchní strany látky jako dvě vodorovné čáry, ze spodní strany látky jsou „smyčky“.

Coverlock Lucznik 820 D – D3 má diferenciální podávání, volné rameno i barevné značení drah nití pro snadné navlékání. Na coverlocku lze regulovat délku stehu. Praktické přísavky umístěné na spodní straně drží stroj při šití a zabraňují jeho pohybu pro pohodlné a nerušené šití.

Coverlock Lucznik 820 D-3

Coverlock Lucznik 820 D-3

Coverlock Lucznik 820 D – D3 naleznete v kategorii coverlocky. Šicí stroje a overlocky Lucznik naleznete i na stránkách Lucznik.cz.